Instagram Yeni Geri Bildirim Yöntemini Tanıttı

blank
Instagram Yeni Geri Bildirim Yöntemini Tanıttı

İçerik: Instagram Yeni Geri Bildirim Yöntemini Tanıttı

Instagram Yeni Geri Bildirim Yöntemini Tanıttı. Instagram Yöneticisi Adam Mosseri Çarşamba günü yaptığı açıklamada, şirketin kullanıcı deneyimini iyileştirmek için kullanıcıların bir sorunu daha hızlı bildirmesine olanak tanıyan bir “öfke sarsıntısı” da dahil olmak üzere iki yeni özellik eklediğini söyledi. Uygulamayı kullanıyorsanız ve olması gerektiği gibi çalışmıyorsa, uygulama açıkken telefonu sallayın; sorunu bildirebileceğiniz bir alana sahip bir açılır ekran “Bir şeyler ters mi gitti?” diye soracak.

Mosseri, bu özelliğin hata düzeltmelerine öncelik vermesine yardımcı olacak Instagram geri bildirimi vereceğini söyledi. “Tam olarak ne olduğunu, o yere nasıl düştüğünü ve yaşadığın tüm duygu ve hisleri açıklayabilirsin ve birisinin buna bakmasını sağlayacağız” dedi.

İkinci bir özellik olarak kullanıcılar artık çok eklemeli bir Instagram gönderisinden tek bir fotoğrafı veya videoyu kaldırabilecek. Twitter’da yayınlanan bir videoda, “Artık gidip hoşlanmadığınız birini seçebilirsiniz – belki de artık o kadar ilgilenmiyorsunuzdur” dedi. Uygulamada açık bir fotoğraf döngüsünde olduğunda, sağ üstteki üç nokta menüsüne gidin, düzenle’ye basın, kurtulmak istediğiniz fotoğrafa kaydırın ve sol üstte bir silme simgesi göreceksiniz. Bu şekilde tek bir fotoğrafı kolayca silebilirsiniz.

5 1 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Instagram Yeni Geri Bildirim Yöntemini Tanıttı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör