Motorola 50 Megapiksel Kameralı Yeni Telefonuyla Piyasaya Çıktı

blank
Motorola 50 Megapiksel Kameralı Yeni Telefonuyla Piyasaya Çıktı

İçerik: Motorola 50 Megapiksel Kameralı Yeni Telefonuyla Piyasaya Çıktı

Motorola 50 Megapiksel Kameralı Yeni Telefonuyla Piyasaya Çıktı. Motorola, Moto G serisini güncellenmiş bir Power modeliyle yeniliyor. Telefonun kendisi gibi, en heyecan verici sadece güncelleme değil. 2022 Moto G Power, Motorola’nın iddialarına göre üç güne kadar sürekli kullanım sağlayabileceğini iddia ettiği 5.000 mAh pile sahip. Bu sefer şirket, 720p çözünürlüğe ve 90Hz yenileme hızına sahip bir panele sahip 6,5 inçlik bir ekranla karşımızda.

Bu son modelde yeni olan, 50 megapiksel ana kamera tarafından vurgulanan ince ayarlı üçlü kamera dizisidir. Motorola, düşük ışık performansının önemli ölçüde iyileştirildiğini iddia ediyor. 2022 Moto G Power, ultra geniş kamerasını 2 megapiksel makro kamera ve 2 megapiksel derinlik sensörü ile takas ediyor. Ön kamerası için f/2.0 diyafram lensli 8 megapiksel var. Motorola’nın ikili yakalama özelliği ile hem ön hem de arkaya bakan kameralarla video kaydı yapabilirsiniz.

Dahili olarak, telefon 4 GB RAM tarafından desteklenen bir sekiz çekirdekli MediaTek Helio G37 işlemciye sahiptir. Motorola, telefonu iki depolama konfigürasyonunda satacak, 64GB modelinin kilidi 200 $, 128GB varyantı ise 250 $ ‘a mal olacak.Ek MicroSD yuvası, 512 GB’a kadar ek depolama alanı eklemenize olanak tanır.

Diğer dikkate değer özellikler arasında IP52 su geçirmezlik ve kimlik doğrulama için bir parmak izi sensörü bulunur. Moto G Power’ın içermediği bir şey bir NFC yongasıdır, bu nedenle mobil ödeme yapmak için Google Pay ile kullanamazsınız. Unutulmaması gereken bir diğer şey, Moto G Power’ın 10W şarj ile sınırlı olmasıdır. Bu, 5.000 mAh pilini şarj etmenin biraz zaman alacağı anlamına geliyor. Telefon kutudan Android 11 sürümü ile çıkacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Motorola 50 Megapiksel Kameralı Yeni Telefonuyla Piyasaya Çıktı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör