Samsung Galaxy Tab S8 Ultra Tanıtımında Göze Çarpan Özellikler

blank
Samsung Galaxy Tab S8 Ultra Tanıtımında Göze Çarpan Özellikler

İçerik: Samsung Galaxy Tab S8 Ultra Tanıtımında Göze Çarpan Özellikler

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra Tanıtımında Göze Çarpan Özellikler. Tabletin yaklaşmakta olan Galaxy Tab S8 serisindeki en premium model olduğu söyleniyor. Yeni seride muhtemelen üç model yer alacak: Samsung Galaxy Tab S8 Ultra, Galaxy Tab S8+ ve Galaxy Tab S8. Üç tabletin sırasıyla Basquiat 3, Basquiat 2 ve Basquiat 1 olarak kodlandığı bildiriliyor. Yaklaşan Galaxy Tab S8 serisi tabletler, 120 Hz yenileme hızına sahip ekranlara sahip olacak.

Liste, en son söylentiler doğruysa, premium modelin Snapdragon 8 Gen 1 SoC olarak pazarlanması muhtemel olan ‘Taro’ yonga seti tarafından desteklenebileceğini gösteriyor. Daha önce Snapdragon 898 işlemci olarak adlandırılması bekleniyordu. Qualcomm’un yıl sona ermeden önce tanıtması muhtemel.

İşlemcinin yanı sıra Samsung Galaxy Tab S8 Ultra’nın 8GB RAM’e sahip olabileceğine dair ipuçları veriliyor. Söylentilere göre Samsung Galaxy Tab S8 Ultra’nın 120Hz yenileme hızına sahip 14,6 inç OLED ekrana sahip olması bekleniyor.

İki depolama yapılandırmasında sunulabilir – 8GB + 128GB ve 12GB + 512GB. Ultra varyantı, 13 megapiksel birincil sensör ve 5 megapiksel ikincil sensör içeren çift arka kamera kurulumunu paketleyebilir. Ön tarafta, tablet, ultra geniş açılı lensli 5 megapiksel sensör eşliğinde 8 megapiksel sensörle gelebilir. Galaxy Tab S8 Ultra, 45W hızlı şarj desteğine sahip devasa 12.000mAh pil ile desteklenecek.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy Tab S8 Ultra Tanıtımında Göze Çarpan Özellikler

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör