Xbox Game Pass Oyunları Konsollara Geliyor

blank
Xbox Game Pass Oyunları Konsollara Geliyor

İçerik: Xbox Game Pass Oyunları Konsollara Geliyor

Xbox Game Pass Oyunları Konsollara Geliyor. Eylül ayındaki sınırlı bir testin ardından Microsoft, ek Xbox One ve Xbox Series X/S konsollarına bulut oyun desteği sunmaya başladı. Özellik hala beta aşamasındayken, artık 25 pazarda belirli Xbox konsolu sahiplerine sunuluyor.

Önümüzdeki haftalarda şirket, hizmeti bu bölgelerdeki tüm Xbox sistemlerine ölçeklendirmeyi planlıyor. Daha önce olduğu gibi, hizmeti kullanmak için Game Pass Ultimate aboneliğine ihtiyacınız olacak, ancak artık Alpha Skip-Ahead ve Alpha Insider programlarına katılmanız gerekmiyor.

Microsoft, bir oyun yayınlama becerisinin yardımcı olacağı birkaç senaryo öngörmektedir. Başlangıç ​​olarak, insanların bir Game Pass oyununu indirmeden denemelerinin bir yolu olacak. Aynı şekilde, o başlık yüklü olmasa bile arkadaşlarınızla çok oyunculu bir oyuna atlamanıza da olanak tanır.

Son olarak, Xbox One sahipleri için The Medium ve The Riftbreaker gibi Xbox Series X/S oyunlarını oynama şansı var. Mümkün olan en iyi deneyim için yine de favori oyunlarınızı konsolunuza indirmek isteyeceksiniz. Bir bulut butonu varsa, Game Pass bulutunu yayınlayıp yayınlayamayacağınızı bileceksiniz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Xbox Game Pass Oyunları Konsollara Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör