Microsoft Edge Güncellemesi, Laptop pil Ömrünü Yükseltiyor

blank
Microsoft Edge Güncellemesi, Laptop pil Ömrünü Yükseltiyor

İçerik: Microsoft Edge Güncellemesi, Laptop pil Ömrünü Yükseltiyor

Microsoft Edge Güncellemesi, Laptop pil Ömrünü Yükseltiyor. Dizüstü bilgisayar pil ömrü ile rutin olarak mücadele ediyorsanız, Microsoft’un en son Edge güncellemesi tüm farkı yaratabilir. Şirket, CPU ve bellek kullanımını “önemli ölçüde” azaltan ve potansiyel olarak ham performans pahasına pil ömrünüzü uzatan bir verimlilik moduna sahip Edge’in bir masaüstü sürümünü piyasaya sürdü. Bu özellik, piliniz azaldığında devreye girecek, ancak kontrolü ele almak istediğinizde değiştirmeniz mümkün.

Ayrıca, tedbir amaçlı parolalarınızı güncellemek, sizin için daha kolay olacak. Edge’in ayarlarındaki şifreler bölümü artık bir “değiştir” düğmesiyle sitelerin şifrelerini kolayca güncellemenize izin veriyor. Kolaylık şu anda yalnızca bazı siteler için çalışıyor, ancak Microsoft “önümüzdeki aylarda” daha fazla siteyle uyumluluk sözü verdi.

Edge, daha akıllı seçimler yapmanıza yardımcı olabilecek birkaç alışveriş özelliği de ekleyecek. Yaklaşan bir fiyat uyarısı, sahip olunması gereken bir öğenin daha uygun olup olmadığını size bildirirken, fiyat karşılaştırma ve geçmiş araçları Kasım ayının sonlarında Android kullanıcılarına gelecek.

Pil tasarrufu özellikleri yeni değil. Google, örneğin geçen yıl Chrome’a ​​uzun ömürlü bazı iyileştirmeler vermişti. Verimlilik modu, Microsoft’a öne çıkması için bir yol sağlayabilir ve yalnızca sisteminizi bir süre daha kullanmaya devam etmek için tarayıcı değiştirmemeyi (veya ziyaret ettiğiniz siteleri sınırlamamayı) tercih etmeniz büyük önem taşıyabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Microsoft Edge Güncellemesi, Laptop pil Ömrünü Yükseltiyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör