Samsung Galaxy A73, 108 Megapiksel Kamera İle Gelebilir

blank
Samsung Galaxy A73, 108 Megapiksel Kamera İle Gelebilir

İçerik: Samsung Galaxy A73, 108 Megapiksel Kamera İle Gelebilir

Samsung Galaxy A73, 108 Megapiksel Kamera İle Gelebilir:

Samsung Galaxy A73 bilgisayar destekli tasarım (CAD) görselleri çevrimiçi olarak ortaya çıktı ve akıllı telefon meraklılarına yaklaşmakta olan telefonun nasıl görünebileceği hakkında bir fikir verdi. Telefonun iki renk seçeneğiyle satışa sunulacağı tahmin ediliyor. Samsung Galaxy A73, plastik bir yapıya ve delikli bir ekrana sahip olabilir. 108 megapiksel sensöre sahip olabilir ve şirketin 2022 orta seviye akıllı telefon serisinin bir parçası olarak piyasaya sürülebilir. Samsung’un henüz bu akıllı telefonla ilgili herhangi bir açıklama yapmadığını belirtmek gerekir.

Hollandalı LetsGoDigital web sitesi tarafından paylaşılan ve Technizo Concept tarafından telefonla ilgili sızıntılara ve söylentilere dayanarak oluşturulan görüntülere göre, Samsung Galaxy A73, arkadaki dörtlü kamera düzenine kadar selefi Galaxy A72 ile benzer bir tasarıma sahip olarak gösteriliyor. . Cihazın sağ tarafında ses ve güç düğmeleri görülürken, alt kenarda hem USB Type-C bağlantı noktası hem de SIM kart tepsisi yer alıyor. Görüntüler Samsung Galaxy A73’ü 3,5 mm jak olmadan gösteriyor, ancak Samsung henüz bu akıllı telefon hakkında herhangi bir bilgi açıklamadı ve bu değişebilir.

Eylül ayında Samsung Galaxy A73’ün Güney Koreli şirket tarafından piyasaya sürülen diğer bazı akıllı telefonlarda da yer alan 108 megapiksel birincil sensörle geleceği söylendi. Şirketin, bu yılki Samsung Galaxy A52 ve Samsung Galaxy A72 akıllı telefonlarına eklenen bir özellik olan 2022’de piyasaya sürülen tüm A serisi akıllı telefonlara optik görüntü sabitleme (OIS) getireceği tahmin ediliyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy A73, 108 Megapiksel Kamera İle Gelebilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör