Realme GT 2 Pro, 125W Hızlı Şarj Özelliği İle Gelecek

blank
Realme GT 2 Pro, 125W Hızlı Şarj Özelliği İle Gelecek

İçerik: Realme GT 2 Pro, 125W Hızlı Şarj Özelliği İle Gelecek

Realme GT 2 Pro, 125W Hızlı Şarj Özelliği İle Gelecek:

Realme GT 2 Pro’nun temel özellikleri çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Bilinen bir bilgi kaynağına göre, yaklaşmakta olan Realme akıllı telefon, bir LPDDR5 RAM ve UFS 3.1 depolama ile eşleştirilmiş bir Qualcomm Snapdragon 898 SoC tarafından desteklenecek. Ayrıca, yakında piyasaya sürülecek olan akıllı telefonun Android 12 tabanlı Realme UI 3.0 işletim sistemini (OS) çalıştıracağı söyleniyor. Tipster ayrıca Realme GT 2 Pro’nun ekran, kamera, şarj ve bağlantı özelliklerine de işaret etti. Bu ayın başlarında, başka bir bahşiş veren, Realme akıllı telefonun fiyatını önermişti.

Önemli bilgi sahibi WHYLAB tarafından Weibo’da yayınlanan bir gönderiye göre, Realme GT 2 Pro, bir Qualcomm Snapdragon 8 Gen1 (Snapdragon 898) SoC tarafından desteklenecek. Telefon daha önce Snapdragon 888 SoC tarafından destekleniyordu. Yeni sızıntı ayrıca Realme akıllı telefonun yonga setinin bir LPDDR5 RAM ve UFS 3.1 depolama ile eşleştirileceğini belirtiyor.

Bilgi sahibi ayrıca, RMX 3301 model numarasına sahip Realme GT 2 Pro’nun 6.51 inç full HD+ AMOLED ekrana sahip olacağını belirtiyor. Bu ayın başlarındaki rapor, akıllı telefonun ekranının 20:9 en boy oranı, yüksek yenileme hızı ve 404ppi piksel yoğunluğu alacağını belirtiyor. Ek olarak, Realme akıllı telefonun ayrıca optik görüntü sabitleme (OIS) ile 50 megapiksel birincil arka kameraya sahip olduğu söyleniyor. Önde ise 32 megapiksellik bir selfie kamerası olacağı bildiriliyor.

Realme GT 2 Pro’nun şimdi 125W hızlı şarj desteği alması bekleniyordu, oysa önceki bir rapor, telefonun şarj kapasitesinin 5.000 mAh pil için 65W ile sınırlı olacağını söyledi. Yeni sızıntıya göre bağlantı seçenekleri Wi-Fi 6 ve Bluetooth v5.2’yi içerebilir. Belirtildiği gibi, Android 12 tabanlı Realme UI 3.0’ı çalıştırdığı söyleniyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Realme GT 2 Pro, 125W Hızlı Şarj Özelliği İle Gelecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör