Xiaomi 12 Ultra’nın Özellikleri Sızdırıldı

blank
Xiaomi 12 Ultra'nın Özellikleri Sızdırıldı

İçerik: Xiaomi 12 Ultra’nın Özellikleri Sızdırıldı

Xiaomi 12 Ultra’nın Özellikleri Sızdırıldı:

Xiaomi 12 Ultra şirketin bir sonraki üst düzey Android akıllı telefonu olacak ve yeni bir sızıntı, yaklaşmakta olan akıllı telefonun kamera özelliklerini ortaya çıkardı. Mi 11 Ultra’nın halefinin 50 megapiksel birincil sensöre sahip olacağı ve yaklaşan Snapdragon 8 Gen 1 (veya Snapdragon 898) yonga seti tarafından destekleneceği bildirildi. Xiaomi henüz cihazla ilgili herhangi bir ayrıntı açıklamadı, ancak sızıntı, şirketin bir Xiaomi 12 Ultra Enhanced üzerinde de çalışabileceğini söyleyerek cihaz için iki kod adı paylaştı.

Xiaomi 12’nin ayrıntıları ilk olarak Ağustos ayında sızdırılmış olsa da, Xiaomiui web sitesi tarafından yayınlanan bir rapor, şirketin sırasıyla Xiaomi 12 Ultra ve Xiaomi 12 Ultra Enhanced akıllı telefonlara karşılık gelen Loki ve Thor kod adlı iki yeni cihaz üzerinde çalışabileceğini gösteriyor.

Rapora göre, Xiaomi 12 Ultra ve Xiaomi 12 Ultra Enhanced, 2022’de çoğu amiral gemisi cihazına güç vermesi beklenen yaklaşmakta olan Snapdragon 8 Gen 1 (veya Snapdragon 898) SoC tarafından desteklenebilir. Kamera tarafında, Xiaomi 12 Ultra’nın dörtlü kamera kurulumunun bir parçası olarak 50 megapiksel Samsung GN5 sensörüyle donatıldığı söyleniyor.

Sızıntı ayrıca, Xiaomi 12 Ultra’nın 2x zoomlu 48 megapiksel kamera, 5x zoomlu 48 megapiksel kamera ve 10x zoomlu 48 megapiksel kamera içereceğini söylüyor. Karşılaştırma için, Mi 11 Ultra, 48 megapiksel ultra geniş açılı lens ve 48 megapiksel telefoto lens ile 50 megapiksel birincil sensöre sahiptir.

Rapora göre, Xiaomi 12 Ultra Çin’e özel bir cihaz olabilir ve 2022’nin ikinci çeyreğinde gelebilir. Sızıntının önerdiği zaman çizelgesi, Mi 11 Ultra’nın çıkış tarihi ile uyumlu. Ancak Xiaomi, şu anda ne cihazları doğrulamadı ne de özellikleri hakkında herhangi bir ayrıntı açıklamadı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Xiaomi 12 Ultra’nın Özellikleri Sızdırıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör