Instagram, İçerik Oluşturuculara Para Kazandıracak

blank
Instagram, İçerik Oluşturuculara Para Kazandıracak

İçerik: Instagram, İçerik Oluşturuculara Para Kazandıracak

Instagram, İçerik Oluşturuculara Para Kazandıracak:

Instagram Rozetleri artık resmi olarak dağıtılmaya başladı. Bu özellik, içerik oluşturucuların takipçilerinden para kazanmalarını sağlayacak. Rozetler, kullanıcıların platformdaki bir Canlı video sırasında içerik oluşturuculara destek göstermelerine olanak tanıyacak. Çarşamba gününden itibaren, belirli bölgelerde 10.000’den fazla takipçisi olan 18 yaş ve üstü kullanıcılar Instagram Rozetlerini kullanabilecek. Rozetler satın alındığında, Canlı yayın sırasında yorumların yanında görünecek. En son özellik, içerik oluşturucuların destekçilerle etkileşime girmesine izin verecek ve Canlı videonun sahibi, Canlı yayın sırasında 90 güne kadar satın alınan destekçilerin ve Rozetlerin listesini görebilecek.

Instagram, 16 Kasım’da Rozetlerin kullanıma sunulacağını duyurdu. Bir içerik oluşturucunun takipçileri Rozet satın aldığında, destekçilerin kullanıcı adlarının yanında kalp(ler) gösterilecektir. ABD’de, bir Canlı video sırasında 0,99 ABD Doları, 1,99 ABD Doları ve 4,99 ABD Doları karşılığında birden fazla Instagram Rozeti satın alınabilir. Bir yorumcunun adının yanında sırasıyla bir, iki veya üç kalp olarak görünecektir. Rozetlere bağlı olarak, destekçiler Canlı bir videoda daha fazla görünürlük görecekler. Instagram, Rozetleri 2020’de kullanıma sundu, ancak yalnızca belirli içerik oluşturucular tarafından kullanılabiliyordu.

blank

Rozetler satın alındığında, destekçinin adı, o Canlı videoyu oluşturan kişi tarafından 90 güne kadar görülebilen bir listede görünür. Ayrıca, takipçi bu Canlı yayın sırasında bir soru sorarsa, soru içerik oluşturucuya vurgulanır. Ek olarak, Canlı sohbet sırasında yapılan yorumlar içerik oluşturucu tarafından sabitlenebilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Instagram, İçerik Oluşturuculara Para Kazandıracak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör