Rockstar, Bozuk GTA Remaster’ları İçin Özür Diledi

blank
Rockstar, Bozuk GTA Remaster'ları İçin Özür Diledi

İçerik: Rockstar, Bozuk GTA Remaster’ları İçin Özür Diledi

Rockstar, Bozuk GTA Remaster’ları İçin Özür Diledi:

Rockstar Games, Grand Theft Auto: The Trilogy – Definitive Edition’ın kötü kalitesi için özür diledi. Rockstar Games “Beklenmeyen teknik sorunları” düzeltmeyi ve koleksiyondaki üç oyunu iyileştirmeyi planlıyor.

Yayıncı, “Bu oyunları oynarken sorunlarla karşılaşan herkesten içtenlikle özür dilemek istiyoruz” dedi. “Bu klasik oyunların güncellenmiş sürümleri, kendi kalite standartlarımızı veya hayranlarımızın beklediği standartları karşılayan bir durumda piyasaya sürülmedi.” İlk güncellemenin önümüzdeki günlerde gelmesi planlanıyor ve “bir dizi sorunu çözecek” dendi.

GTA III, GTA: Vice City ve GTA: San Andreas’ın yeniden düzenlenmiş koleksiyonu geçen hafta geldikten sonra oyuncuların hata ve aksaklık kliplerini sosyal medyada paylaşmaya başlaması uzun sürmedi. Digital Foundry, GTA III’e derin bir dalış yaptı ve “çok bariz, sarsıcı ve saçma sorunlar olduğunu, oyunun kalite kontrolünden nasıl geçtiğini anlamak zor” olduğu tespit edildi.

Dahası, Rockstar, “bu oyunların yeni sürümlerine kasıtsız olarak dahil edilen bazı veri dosyalarını kaldırmak” için lansmanından hemen sonra paketin PC sürümünü çıkardı. Koleksiyon birkaç gün sonra tekrar satın alınabilir durumda olarak yayınlandı. Rockstar Launcher hizmetleri de bir günden fazla bir süredir kullanılamıyor, bu da Grand Theft Auto Online ve Red Dead Online’ın koleksiyonunu ve PC sürümlerini bu süre zarfında oynanamaz hale getirdi.

Rockstar, Ekim ayında üçlemenin çıkış tarihini açıkladıktan kısa bir süre sonra, oyunların orijinal sürümlerini dijital vitrinlerden kaldırdı. Şimdi, GTA III, Vice City ve San Andreas’ın klasik versiyonları Rockstar Store’da bir paket olarak PC’ye geri dönüyor. 30 Haziran’a kadar PC’de yeniden düzenlenmiş üçlemeyi satın alan oyuncular, orijinalleri ücretsiz olarak alacaklar.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Rockstar, Bozuk GTA Remaster’ları İçin Özür Diledi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör