Samsung Galaxy A13’ün Lansmanı Bekleniyor

blank
Samsung Galaxy A13'ün Lansmanı Bekleniyor

İçerik: Samsung Galaxy A13’ün Lansmanı Bekleniyor

Samsung Galaxy A13’ün Lansmanı Bekleniyor:

Şirketin yaklaşmakta olan akıllı telefonu Samsung A13 5G, Bluetooth SIG sertifika web sitesinde görüldü ve piyasaya sürülmeye bir adım daha yaklaştı. Birkaç aydır söylentileri dolaşan akıllı telefon, kısa süre önce üçlü arka kameralar ve su damlası tarzı çentik tasarımıyla gelebileceğini öne süren yeni görüntülerde görüldü. 4G ve 5G varyantlarında dört renk seçeneği ile piyasaya sürülmesi beklenen cihazın 50 megapiksel üçlü kamera ünitesi ile gelmesi bekleniyor.

Bluetooth SIG listesi, Samsung Galaxy A13 5G’nin dört farklı model numarasını gösteriyor. Liste ilk olarak GSMArena tarafından tespit edildi. Galaxy A13’ün hem 4G hem de 5G varyantlarında piyasaya sürüleceği söylense de rapor, SM-A136U, SM-A136U1, SM-A136W ve SM-S136DL model numaralarının aynı 5G modelinin taşıyıcı ve bölge sürümlerini temsil ettiğini söylüyor.

Web sitesi girişleri, cihazın özelliklerini listelemiyor, ancak bunlar geçmişte çok sayıda sızıntıyla ortaya çıktı.

Samsung Galaxy A13 ile ilgili önceki sızıntılar, cihazın bir MediaTek Dimensity 700 yonga seti tarafından destekleneceğini ve 4GB + 64GB, 6GB + 128GB ve 8GB + 128GB RAM ve depolama seçenekleriyle geleceğini gösteriyor. Cihaz ayrıca 6.48 inç full HD+ LCD ekrana ve 5.000 mAh pile sahip olacak. Telefon ayrıca yakın zamanda Android 11 çalıştıran Geekbench kıyaslama web sitesinde de görüldü.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy A13’ün Lansmanı Bekleniyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör