Google’dan Oyun Geliştiricilerine Ortaklık Çağrısı

blank
Google'dan Oyun Geliştiricilerine Ortaklık Çağrısı

İçerik: Google’dan Oyun Geliştiricilerine Ortaklık Çağrısı

Google’dan Oyun Geliştiricilerine Ortaklık Çağrısı:

Her aşamadan oyun girişimcilerinin başvurabileceği Google for Startups – Game Factory Booster programının 2. dönem başvuruları başladı. Geçen yıl ilk kez gerçekleştirilen bu program, oyun geliştiriciler için kuluçka merkezi Game Factory ve Startups için Google iş birliği ile oyun geliştirme ekiplerine bu yıl işlerini hızla büyütme fırsatı sunuyor.

Google for Startups ve Game Factory iş birliğiyle düzenlenen program, Türk oyun stüdyolarını geleceğin dünyasına hazırlayarak dünyaya taşıyacak. Geçen yıl yüzlerce takımın başvurduğu Google for Startups – Game Factory Booster programı, bu yıl Aralık 2021 ile Mayıs 2022 arasında hibrit olarak gerçekleşecek. Her yıl Türkiye’nin en umut verici oyun stüdyolarının seçildiği programa başvurular 13 Aralık 2021’e kadar devam edecek.

Türk oyun stüdyoları, oyun sektöründeki etkinliğini giderek artıran Google ve oyun geliştiricilerin kuluçka merkezi Game Factory’nin eğitmenleriyle bir araya gelecek. Oluşturma, yayınlama, ölçekleme ve stüdyo işletmeciliği gibi hem teknik hem de yönetim alanlarında eğitim verecek olan Booster #2 programı ile Türk oyun stüdyoları geleceğin dünyasına hazırlanacak.

Program için seçilen oyun geliştiricileri, Google ve Game Factory’nin uzman mentorları ile buluşacak. Oyun geliştiriciler, oyun sektörünün çeşitli alanlarında deneyimli kişilerle tanışma ve bire bir mentorluk alma fırsatı bulacak. Ayrıca programdaki oyun stüdyoları; Ayrıca birçok Google ürünü için kredi alma fırsatına sahip olacak.

Google for Startups – Game Factory Booster #2 programı, Aralık 2021 ile Mayıs 2022 arasında karma olarak çalışacak. Türkiye’nin her şehrinden oyun geliştiricileri bu programa başvurabilecek. Ayrıca İstanbul, Ankara ve İzmir’de ikamet eden ekipler; Ayrıca Game Factory’nin sunduğu fiziki ofis olanaklarından da yararlanabilecekler.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Google’dan Oyun Geliştiricilerine Ortaklık Çağrısı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Rockstar, Bozuk GTA Remaster’ları İçin Özür Diledi

Rockstar, Bozuk GTA Remaster’ları İçin Özür Diledi: Rockstar Games, Grand Theft Auto: The Trilogy – …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör