Redmi Note 11T 5G, 33W Pro Hızlı Şarj İle Gelecek

blank
Redmi Note 11T 5G, 33W Pro Hızlı Şarj İle Gelecek

İçerik: Redmi Note 11T 5G, 33W Pro Hızlı Şarj İle Gelecek

Redmi Note 11T 5G, 33W Pro Hızlı Şarj İle Gelecek:

Redmi Note 11T 5G, 30 Kasım’da Hindistan’da piyasaya sürülecek. Lansman öncesinde Xiaomi, Redmi Note 11T 5G’nin hızlı şarj özellikleri tanıtıldı. Ek olarak, Xiaomi’nin Genel Müdürü ve Küresel Başkan Yardımcısı Manu Kumar Jain, kısa süre önce telefona entegre bir MediaTek Dimensity 810 işlemci olasılığı hakkında bilgi verdi. Redmi Note 11T 5G’nin büyük ölçüde daha önce Çin’de piyasaya sürülen Redmi Note 11 5G’nin yeniden tasarlanmış bir modeli olması bekleniyor.

Şirket, Redmi Note 11T 5G’nin 33W Pro hızlı şarjı destekleyeceğini göstermek etmek için Redmi Twitter hesabında bir paylaşım yaptı. En yüksek şarj yetenekleri telefonda kullanılmış olsa da, Xiaomi henüz pilin tamamen şarj olması için gereken süre henüz tam olarak açıklanmadı. Redmi Note 11T, Çin Redmi Note 11 5G varyantı ile gerçekten aynıysa, muhtemelen 5.000 mAh pil kapasitesi ile gelmesi muhtemel gözüküyor.

Redmi Note 11T 5G, Mi.com web sitesinde ve Amazon’da sayfalar aracılığıyla kullancılara sunulmaya hazırlanıyor. Geçmişteki tanıtımlar, Redmi Note 11T 5G’nin 90Hz uyarlanabilir yenileme hızına sahip olacağını ve 6nm mimarisine dayalı bir MediaTek işlemci tarafından destekleneceğini kullanıcılarına duyuruyor. Geçmişteki sızıntılar göz önüne alındığında, Redmi Note 11T 5G’nin MediaTek Dimensity 810 SoC tarafından desteklenmesi mümkün gözüküyor.

Redmi Note 11T 5G, Temmuz ayında piyasaya sürülen Redmi Note 10T 5G’nin halefi olarak gelecek. Bahsedildiği gibi, yeni telefonun, Xiaomi markası Redmi’nin ilk olarak Çin’de piyasaya sürdüğü rebadged Redmi Note 11 5G olduğu da tahmin ediliyor. Ayrıca yeni çıkacak akıllı telefon küresel pazarlarda Poco M4 Pro 5G olarak da piyasaya sürülmüştü.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Redmi Note 11T 5G, 33W Pro Hızlı Şarj İle Gelecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör