MAN Trucknology 3. Nesil Teknoloji Zamanın Ötesinde

blank
MAN Trucknology 3. Nesil Teknoloji Zamanın Ötesinde

İçerik: MAN Trucknology 3. Nesil Teknoloji Zamanın Ötesinde

MAN Trucknology 3. Nesil Teknoloji Zamanın Ötesinde:

MAN Trucknology Generation 3 (TG3) teknolojisi sadece mesafeleri değil, zaman engellerini de aşarak kullanıcılarını geleceğin sınırlarına taşıyor. Uluslararası Yılın Kamyonu 2021 ödülünü de bünyesinde barındıran MAN TG3 serisi, standartları en üst seviyeye çıkarıyor.

Bu, MAN’ın benzersiz Trucknology Generation serisinin en yeni neslidir; 5 yıllık Ar-Ge çalışmaları, toplam 12 milyon saat çalışma, 2,8 milyon satır bilgisayar kodu, 4 milyon km test sürüşü, 2.100 MAN çalışanı ve 3.000 sürücü ile görüşülerek geliştirildi. MAN TG3 serisi, ileri teknolojisi ve üstün nitelikleri ile ‘Ömür Boyu İş Ortakları’ sunmaktadır; ‘Maksimum Bağımlılık’, ‘Minimum Kullanım Ömrü Maliyeti’, ‘Optimum Yol ve Sürüş Güvenliği’, ‘Konforlu Sürüş ve Yaşam Alanı’, ‘Üst Düzeyde İnsan ve Araç Etkileşimi’ gibi birçok benzersiz fırsat sunuyor.

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Tuncay Bekiroğlu: “İnsanlık Dijital Çağı tüm hızıyla yaşıyor ve dünya bir eşikten geçiyor. Bu bilinçle Trucknology Generation 3 teknolojisi, ömür boyu sürecek iş ortaklarımızın gücüne güç katıyor, kazancinna kazan’a üç katmak amacı ile geliştirildi.” MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Kamyon

Satış Direktörü Serkan Sara: “TG3, dijital platformu sayesinde lojistik sektörünün tüm bileşenleri ile iletişim halinde. Güzergah, yük ve sürücü planlaması yapar. Servis ihtiyaçlarını takip eder. Sürücü becerileri de dahil olmak üzere tüm süreci ayrıntılı olarak görmemizi ve uzaktan yönetmemizi sağlar. Sürüş yardım sistemleri güvenliği en üst düzeye çıkarıyor.”

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: MAN Trucknology 3. Nesil Teknoloji Zamanın Ötesinde

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek. Extreme E’nin kardeş şampiyonasının 2024’te başlaması bekleniyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör