Nokia, Dört Yeni Telefon Üzerinde Çalıştığını Söyledi

blank
Nokia, Dört Yeni Telefon Üzerinde Çalıştığını Söyledi

İçerik: Nokia, Dört Yeni Telefon Üzerinde Çalıştığını Söyledi

Nokia, Dört Yeni Telefon Üzerinde Çalıştığını Söyledi:

Nokia marka lisans sahibi HMD Global’in bir grup yeni akıllı telefonu piyasaya sürmeye hazırlandığı açıklandı. Henüz duyurulmamış dört yeni Nokia cep telefonunun resmi görünümlü renderları, tasarımı ve birkaç özelliği göstererek çevrimiçi olarak sızdırıldı. Görüntüler ayrıca kamera modülü tasarımlarını da kullanıcılara sundu. Telefonların isimleriyle ilgili detaylar şu an için bilinmiyor. Söylentilere göre Nokia telefonları N151DL, N150DL, N1530DL ve N152DL model adlarıyla etiketleniyor. Görüntülere göre Nokia N152DL, dört yeni akıllı telefon arasında en premium ürün gibi görünüyor.

Yeni Nokia telefon görselleri, bilinen tipster Ev (@evleaks) tarafından paylaşıldı. Belirtildiği gibi, el cihazları model adlarıyla temsil edilecek, model isimleri N151DL, N150DL, N1530DL ve N152DL olacak.

Nokia N150DL’nin selfie kamerayı, Siyah arka paneli ve 3,5 mm ses jakını barındıran su damlası tarzı çentikli bir ekrana sahip olacağı tahmin ediliyor. Görüntüler arka kamera modülünü de gösteriyor.

N150DL model numaralı Nokia cep telefonunun görselleri, tasarımda küçük bir değişiklik gösteriyor. Sızıntı, su damlası tarzı bir çentik ekran ve üçlü arka kamera ünitesi öneriyor Arka kameralar, LED flaş ile birlikte sağ üst köşede yer alıyor. Görüntüler ayrıca yana monte edilmiş bir parmak izi sensörü, 3,5 mm kulaklık jakı ve ahizenin üstünde bir mikrofon gösteriyor. Telefonun alt kısmında bir USB Type-C bağlantı noktası, bir mikrofon ve bir hoparlör görülüyor.

N1530DL’nin görselleri, arkada merkezi olarak yerleştirilmiş bir kamera modülü ile Nokia C1 2nd Edition’a benzer bir tasarım gösteriyor. Tek kamerası olduğu için giriş seviyesi bir telefon olarak gelebilir.

Nokia N152DL, muhtemelen dört telefondan en premium olanı olacak. El cihazının metalik bir çerçeveye sahip olduğu ve su damlası tarzı bir ekran çentiği, parmak izi okuyucusu ve bir Google Asistan düğmesine sahip olduğu görülüyor. Sözde Nokia telefonunun da üçlü arka kameralara sahip olması muhtemel gözüküyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Nokia, Dört Yeni Telefon Üzerinde Çalıştığını Söyledi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör