WhatsApp Web, Kendi Çıkartmalarınızı Oluşturmanıza İzin Verecek

blank
WhatsApp Web, Kendi Çıkartmalarınızı Oluşturmanıza İzin Verecek

İçerik: WhatsApp Web, Kendi Çıkartmalarınızı Oluşturmanıza İzin Verecek

WhatsApp Web, Kendi Çıkartmalarınızı Oluşturmanıza İzin Verecek:

Eğer WhatsApp uygulamasını genelde bilgisayardan kullanan birisiyseniz, önceden hazırlanmış WhatsApp çıkartmalarıyla yetinmek (veya üçüncü taraf bir araç kullanmak) zorunda değilsiniz. Verge, WhatsApp’ın web istemcisi ve bir hafta içinde masaüstü uygulamaları için özel bir çıkartma oluşturucuyu tanıttığını bildirdi. Bir çıkartma eklemeyi seçin ve düzenleme için özel bir resim yükleyebileceksiniz. Emoji veya metin ekleyebilecek, resimleri kırpabilecek, arka planları kesebilecek ve hatta mevcut WhatsApp etiketlerini üstüne yapıştırabileceksiniz.

WhatsApp çıkartmaları oluşturmak için uygulamaların zaten mevcut olduğu mobil cihazlarda çoğunlukla sohbet ediyorsanız bu araç pek yardımcı olmayacak. Yine de, masanızdan insanlara sık sık mesaj gönderirseniz yardımcı olabilir ve özellikle dijital bir sanatçıysanız (ve muhtemelen bilgisayarınızda yaratıcı araçlar varsa) veya görüntüleri parmaklarınız yerine fare ile düzenlemeyi tercih ediyorsanız özellikle yararlı olabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: WhatsApp Web, Kendi Çıkartmalarınızı Oluşturmanıza İzin Verecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör