Xiaomi MIUI 13, 16 Aralık’ta Piyasaya Sürülecek

blank
Xiaomi MIUI 13, 16 Aralık'ta Piyasaya Sürülecek

İçerik: Xiaomi MIUI 13, 16 Aralık’ta Piyasaya Sürülecek

Xiaomi MIUI 13, 16 Aralık’ta Piyasaya Sürülecek:

MIUI 13 şu anda geliştirme aşamasında ve Xiaomi’den yeni piyasaya sürülen birçok üst düzey akıllı telefon, kararlı beta kanalları aracılığıyla beta test yapılarını denemeye başladı bile. Yeni bir rapor, Android 12 tabanlı kullanıcı arayüzünü almaya uygun Xiaomi, Redmi ve Poco akıllı telefonlarının bir listesini takipçilerine sundu. Rapora göre Çinli teknoloji devi, kararlı sürümü doğrudan kullanıcılara yayınlayacak. Gelecekte MIUI 13 güncellemesini alma kriterlerine uyan 118 akıllı telefon ve cihaz bulunuyor.

Xiaomiui, Xiaomi’nin MIUI 13’ün beta sürümünü 27 Kasım’da yayınlayabileceğini, MIUI 13’ün kararlı sürümünün ise 16 Aralık’ta özel bir etkinlikle yayınlanmasının beklendiğini bildirdi. MIUI 12.5 üzerinde büyük yükseltme ve büyük iyileştirmeler ve kullanıcı arayüzü değişiklikleri alması bekleniyor. Birçok cihazın da Android 11 tabanlı MIUI 13’ü alacağı söyleniyor.

Şirket tarafından şu an için MIUI 13’ün özellikler listesi hakkında pek bir şey açıklanmadı. Xiaomi bu konuda pek bir şey açıklamadı ve pek çok bahşişçi, yeni Android tabanlı dış görünümün olası özellikleri hakkında ipucu vermedi. MIUI 13’ün uygun akıllı telefonlar için bir dizi yeni duvar kağıdı ve simge alacağı tahmin ediliyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Xiaomi MIUI 13, 16 Aralık’ta Piyasaya Sürülecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör