Mercedes-Benz Concept EQT ile Yepyeni Bir Sınıf Yaratacak

blank
Mercedes-Benz Concept EQT ile Yepyeni Bir Sınıf Yaratacak

İçerik: Mercedes-Benz Concept EQT ile Yepyeni Bir Sınıf Yaratacak

Mercedes-Benz Concept EQT ile Yepyeni Bir Sınıf Yaratacak:

Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar, Concept eqt’n the World Lansmanı Mercedes me online medya platformlarında gerçekleştirilecek. Etkinlikte tanıtılacak olan bu konsept araç, küçük hafif ticari segmentte satışa sunulacak Yeni T-Serisi’nin öncüsü olarak konumlanıyor. Mercedes-Benz’in “Önce Elektrik” stratejisine uygun olarak tasarlanan Concept EQT, tamamen elektrikli olacak.

Efsanevi profesyonel kaykaycı Tony Hawk, farklı sosyal medya kanalları üzerinden Concept EQT ile ilgili detayları paylaşırken, Daimler Tasarım Direktörü Gorden Wagener ve Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar Başkanı Marcus Breitschwerdt, Concept EQT’nin öne çıkan özelliklerini ve küçük hafif ticari otomobildeki elektrikli geleceği merak ettiklerini söyledi. segment. bu etkinlikte elde edilenleri paylaşacak.

Etkinlikte tanıtılacak olan Concept EQT, yakında yollara çıkacak olan Yeni T-Serisi’nin elektrikli versiyonunun detaylarının önizlemesi olacak. Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar, yeni geliştirdiği küçük hafif ticari modeli ile V-Serisi’nde edindiği deneyimi kompakt bir formata aktarıyor ve küçük hafif ticari araç segmentine yeni bir kalite getiriyor. Konsept EQT’nin geniş ve değişken iç mekanı, Mercedes-Benz’in kendine özgü yüksek standartlardaki konfor ve güvenlik unsurlarını çekici tasarımla sunuyor.

blank

Concept EQT, küçük hafif ticari segmentte yeni bir bütünsel tasarım yaratıyor. Mercedes-Benz Hafif Ticari Araç, bu araçla müşterilerine sunduğu araç portföyünü genişletiyor. Concept EQT, ailelerin ve aktif sosyal kişilerin Mercedes-Benz dünyasına adım atmasını sağlayacak çekici bir giriş seviyesi model olarak konumlanacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Mercedes-Benz Concept EQT ile Yepyeni Bir Sınıf Yaratacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Elektrikli Araç Piyasası, Lityum Yetersizliğiyle Karşı Karşıya

Elektrikli Araç Piyasası, Lityum Yetersizliğiyle Karşı Karşıya: Lityum-iyon pil kullanan elektrikli araçların hızla artan üretimi …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör