Realme GT 2 Pro, AnTuTu’da 1 Milyondan Fazla Puan Aldı

blank
Realme GT 2 Pro, AnTuTu'da 1 Milyondan Fazla Puan Aldı

İçerik: Realme GT 2 Pro, AnTuTu’da 1 Milyondan Fazla Puan Aldı

Realme GT 2 Pro, AnTuTu’da 1 Milyondan Fazla Puan Aldı:

Realme GT 2 Pro, AnTuTu kıyaslama web sitesinde tespit edilir edilmez piyasaya sürülebilir. Yaklaşan akıllı telefonun, kıyaslama platformunda rekor kıran bir puan aldığı ve bir milyon puan sınırını aştığı bildirildi. AnTuTu tarafından test edilen Realme GT 2 Pro akıllı telefonun Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 SoC tarafından desteklendiği söyleniyor. Piyasaya sürüldüğünde, Realme’nin yaklaşmakta olan amiral gemisi akıllı telefonunun büyük ölçüde yeni yonga setinden güç alan ilk akıllı telefon olması bekleniyor.

Önemli bilgi sahibi Digital Chat Station, Weibo’da AnTuTu’da 1.025.215 puan topladıktan sonra bir milyon sınırını aşan bir Realme akıllı telefonunun ekran görüntüsünü paylaştı. Liste, Realme GT 2 Pro’nun başka bir çeşidi olduğu tahmin edilen bir Realme RMX3300 akıllı telefon içindir. Akıllı telefonun daha önce model numarası olarak RMX3301 olduğu bildirilmişti. Bu, Realme akıllı telefonun birden fazla varyant alabileceğini gösteriyor.

Geçen haftadan bir rapor, Realme GT 2 Pro’nun LPDDR5 RAM ve UFS 3.1 yerleşik depolama ile eşleştirilmiş Snapdragon 8 Gen 1 SoC tarafından destekleneceğini gösteriyor. Bununla birlikte, akıllı telefon daha önce kaputun altında Snapdragon 888 SoC’ye sahip olacaktı. Rapor ayrıca Realme akıllı telefonun 20:9 en boy oranı, yüksek yenileme hızı ve 404ppi piksel yoğunluğu ile 6.51 inç full HD+ AMOLED ekrana sahip olacağını belirtiyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Realme GT 2 Pro, AnTuTu’da 1 Milyondan Fazla Puan Aldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör