Samsung Galaxy Note Serisi İptal Edildi

blank
Samsung Galaxy Note Serisi İptal Edildi

İçerik: Samsung Galaxy Note Serisi İptal Edildi

Samsung Galaxy Note Serisi İptal Edildi:

Samsung Galaxy Note serisinin Güney Koreli teknoloji devi tarafından piyasadan kaldırıldığı bildirildi. Galaxy Note serisinin daha önce 2022’de yeni bir model çıkaracağı tahmin ediliyordu, ancak rapora göre bu gerçekleşmeyebilir. Samsung, Galaxy Note serisinin işlevselliğini yakında çıkacak Galaxy S veya Galaxy Z serisi amiral gemisi akıllı telefonlarıyla entegre edebilir. Galaxy S21 Ultra ve Galaxy Z Fold 3, S Pen’i zaten bir aksesuar olarak alıyor. Samsung, bu yıl yaklaşık 3,2 milyon adet Galaxy Note 20 üretti. Orijinal Galaxy Note, 2011 yılında 5.3 inçlik bir ekranla piyasaya sürüldü.

Etnews tarafından hazırlanan bir rapora göre Samsung, şirketin amiral gemisi serisini 2022’de yeniden piyasaya sürmeyi planladığını söyleyen önceki bir raporun aksine Galaxy Note serisini yenilemeyecek. Ancak yeni rapor, Samsung’un S serisini entegre edebileceğini öne sürüyor. Yakında çıkacak olan Galaxy S22 serisinin en üst modeli Ultra – kalem kalemi. Galaxy S22 Ultra’nın ayrıca, selefi Galaxy S21 Ultra’nın (inceleme) aksine, S Pen stylus kalemi için özel bir yuvaya sahip olduğu ve yalnızca ekran kalemi desteğine sahip olduğu, ancak özel bir yuvası olmadığı söyleniyor.

Daha önce de belirtildiği gibi Samsung, S Pen kalemi için destek ekleyerek Galaxy S21 Ultra ve Galaxy Z Fold 3 (inceleme) aracılığıyla kullanıcılarına Galaxy Note deneyimini sunmaya başladı. Rapor, Galaxy Note serisinin 2022 yıllık akıllı telefon üretim planından çıkarıldığının doğrulandığını gösteriyor.

Raporda ayrıca Galaxy Note serisinin üretimini durdurma kararının kısmen Samsung’un katlanabilir akıllı telefonlarının üretimini artırma kararından kaynaklanmış olabileceği belirtiliyor. Samsung, Galaxy Note serisinden 2019’da yaklaşık 12,7 milyon adet, 2020’de 9,7 milyon adet sevk etti ve 2021’de 3,2 milyon adet üretti. Rapor, Samsung’un 2022’de Galaxy Z katlanabilir serisi için sevkiyat hedefinin yaklaşık 13 milyon adet olduğunu ve bu satış rakamını aştığını belirtiyor. Galaxy Note serisinden.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy Note Serisi İptal Edildi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör