48 Megapiksel Kamera Kurulumlu Samsung Galaxy A03 Tanıtıldı

blank
48 Megapiksel Kamera Kurulumlu Samsung Galaxy A03 Tanıtıldı

İçerik: 48 Megapiksel Kamera Kurulumlu Samsung Galaxy A03 Tanıtıldı

48 Megapiksel Kamera Kurulumlu Samsung Galaxy A03 Tanıtıldı:

Samsung Galaxy A03, şirket tarafından resmi olarak tanıtıldı. Telefonun fiyatlandırma ve bulunabilirlik ayrıntıları açıklanmadı, ancak teknik özellikler bir infografikte listelendi. Telefon, alt kısmında hafif bir çene bulunan su damlası tarzı bir çentik ekrana sahip olacak. Arkada çift kamera kurulumuna ev sahipliği yapan kare bir kamera modülü var. Birbirinin altında oturan iki sensör var ve flaş yan yana oturuyor. Samsung Galaxy A03, 48 megapiksel birincil arka sensöre sahip ve üç renk seçeneğiyle tanıtıldı.

Fiyatlandırmanın yanı sıra, Samsung bunun pazarlara göre değişebileceğini söylese de bulunabilirlik bilgisi de bilinmiyor. Samsung Galaxy A03, Siyah, Mavi ve Kırmızı renk seçenekleriyle piyasaya çıktı.

Spesifikasyonlara gelince, Samsung Galaxy A03, 6,5 inç HD+ Infinity-V ekrana sahip ve bilinmeyen bir sekiz çekirdekli işlemci (2×1.6GHz + 6×1.6GHz) tarafından destekleniyor. Samsung Galaxy A03, 3 GB RAM + 32 GB depolama, 4 GB RAM + 64 GB depolama ve 4 GB RAM + 128 GB depolama seçenekleri olmak üzere üç RAM + depolama yapılandırmasıyla listelenmiştir.

Samsung Galaxy A03, f/1.8 diyafram açıklığına sahip 48 megapiksel ana kamera ve f/2.4 diyafram açıklığına sahip 2 megapiksel derinlik sensörü içeren çift kamera kurulumuna sahip. Selfie’ler için telefon, f/2.2 diyafram açıklığına sahip 5 megapiksellik bir selfie kamerasına sahip.

Samsung Galaxy A03, ışıkları uzun süre açık tutmak için 5.000 mAh pil ile listelenmiştir. Telefonun 164.275.9×9.1mm ölçülerinde olması muhtemel ve Dolby Atmos’u desteklediği söyleniyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: 48 Megapiksel Kamera Kurulumlu Samsung Galaxy A03 Tanıtıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör