WhatsApp Kullanıcıların Mesajlara Tepki Vermesine İzin Verecek

blank
WhatsApp Kullanıcıların Mesajlara Tepki Vermesine İzin Verecek

İçerik: WhatsApp Kullanıcıların Mesajlara Tepki Vermesine İzin Verecek

WhatsApp Kullanıcıların Mesajlara Tepki Vermesine İzin Verecek:

WhatsApp’ın söylentili mesaj tepkileri özelliğine daha fazla yenilikler yaptığı bildiriliyor. Bu geçmişte de görüldü ve esasen kullanıcıların sohbette belirli bir mesaja tepki vermesine izin veriyor gibi görünüyor. Geliştirilme aşamasında olan yeni bir tepki bilgisi sekmesi keşfedildi ve kullanıcıların bir mesaja kimlerin kolayca tepki verdiğini görmelerini sağladı. Mesaj tepkilerinin bireysel sohbet dizilerinde ve grup sohbet dizilerinde mevcut olduğu bildiriliyor. WhatsApp’ın yaklaşmakta olan özelliği, kullanıcıların farklı emojiler kullanarak bir mesaja tepki vermesine izin verecek gibi görünüyor.

WABetaInfo, WhatsApp’ın gelecekteki bir güncellemede mesajlara tepki verme olasılığını serbest bırakmayı planladığını bildiriyor. Bu özelliğin geliştirme aşamasında olduğu söyleniyor ve en son beta sürümünde de bulunmayabilir. Tepkiler mesajın altında görünecek olsa da, kullanıcıların bir mesaja kimin tepki verdiğini görmelerini sağlayacak ayrı bir tepki bilgisi sekmesi olacak.

Tipster, yeni reaksiyon bilgisi sekmesinin bir ekran görüntüsünü paylaştı. Tüm tepkilerin “Tümü” adlı ilk sekmede listelendiği, ardından bir mesaja belirli bir emoji kullanarak tepki veren WhatsApp gruplarının ayrı bir sekmede listelendiği görülüyor. WABetaInfo, bir kullanıcının belirli bir mesaja bir kez tepki verebileceğini ve tepkilerin altı emoji ile sınırlı olduğunu bildiriyor.

Bu özellik, iOS için WhatsApp beta’nın geliştirilmesi sırasında fark edildi, ancak WhatsApp’ın aynı özelliği Android için WhatsApp beta’ya da getirmeye çalıştığı bildiriliyor.

WhatsApp Web ve Masaüstü için WhatsApp kullanıcıları yakın zamanda, kullanıcıların bilgisayardaki fotoğrafları kullanarak çıkartmalar oluşturmasına olanak tanıyan yeni bir özel çıkartma aracına kavuştu. Bu özellik, Mac ve PC kullanıcıları için kullanıma sunuluyor. Bundan önce, kullanıcıların WhatsApp’a göndermeden önce kendi çıkartmalarını yapmak için üçüncü taraf uygulamaları kullanmaları gerekiyordu. Android veya iOS kullanıcıları için ne zaman kullanıma sunulacağı konusunda netlik yok.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: WhatsApp Kullanıcıların Mesajlara Tepki Vermesine İzin Verecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör