Whatsapp Androidler İçin Yeni Kısayol Etiketlerini Test Ediyor

blank
Whatsapp Androidler İçin Yeni Kısayol Etiketlerini Test Ediyor

İçerik: Whatsapp Androidler İçin Yeni Kısayol Etiketlerini Test Ediyor

Whatsapp Androidler İçin Yeni Kısayol Etiketlerini Test Ediyor. WhatsApp, kullanıcıların çıkartmaları kişilerine hızlı bir şekilde iletebilmeleri için yeni bir kısayolu test etmeye başladı. Değişiklik başlangıçta Android’deki beta test kullanıcıları için uygulandı, ancak önümüzdeki günlerde kitlelere ulaşacak. WhatsApp, masaüstü ve Web kullanıcıları için kolayca yeni çıkartmalar oluşturmalarına izin veren özel bir çıkartma oluşturucuyu tanıttı. Meta’nın (resmi adıyla Facebook) sahip olduğu anlık mesajlaşma uygulaması, bireylerin küçük görseller kullanarak kendilerini ifade etmelerini sağlamak için çıkartmaları kullanıyor. Ayrıca üçüncü tarafların uygulama için çıkartmalar oluşturmasına izin veriyor.

WhatsApp’tan gelen açıklamaya göre, Android için WhatsApp beta sürümü 2.21.24.11, kullanıcıların çıkartmaları hızlı bir şekilde iletmesine olanak tanıyan özel kısayolu getirdi. Ayrıca, önceki sürümlerde bazı beta testler kullanıcılara ulaştı.

Etiket kısayolu, WhatsApp’ta başkalarıyla anında paylaşmanıza izin vermek için mesaj dizinizdeki etiketin yanında bulunuyor. Kısayolu tıklamanız ve ardından çıkartmanızı paylaşmak istediğiniz kişiyi seçmeniz gerekir. Bu, çıkartmaya dokunup basılı tutmanız ve ardından kişilerinizle paylaşmak için üst çubuktan İleri düğmesine basmanız gereken normal süreci kısaltır.

WhatsApp’ın, benzer şekilde çalışan ve sahip olduğunuz görüntüleri konu başlıklarında hızla paylaşmanıza yardımcı olan, resimler için bir iletme kısayolu zaten var.

Google Play Beta test programında WhatsApp için test kullanıcısı olarak kaydolduktan sonra en son Android için WhatsApp beta sürümünü indirerek güncellemeye göz atabilirsiniz. Alternatif olarak, beta sürümünün APK dosyasını APK Mirror’dan yükleyerek değişikliklere bakabilirsiniz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Whatsapp Androidler İçin Yeni Kısayol Etiketlerini Test Ediyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör