Cyberpunk 2077 İçin Planlanan Büyük Güncelleme 2022’de Gelecek

blank
Cyberpunk 2077 İçin Planlanan Büyük Güncelleme 2022'de Gelecek

İçerik: Cyberpunk 2077 İçin Planlanan Büyük Güncelleme 2022’de Gelecek

Cyberpunk 2077 İçin Planlanan Büyük Güncelleme 2022’de Gelecek:

CD Projekt Group Başkanı ve Ortak CEO’su Adam Kiciński, Cyberpunk 2077 yeni nesil sürümünün tüm platformlar için büyük bir güncellemeyle birlikte 2022’nin ilk çeyreğinde (Q1 2022) piyasaya sürülmesi planlandığını söyledi. Polonyalı video oyunları üreticisinin yöneticisi ayrıca, zorluklarla dolu bir başlangıç ​​yapan Cyberpunk 2077’nin ilk genişlemesi üzerinde de çalıştığını da açıkladı. Oyun, Sony PlayStation 5 ve Xbox Series X/S platformlarında piyasaya sürülecek şekilde ayarlandı, ancak büyük güncelleme için çıkış tarihi gelecek yılın başlarına ertelendi.

2021 yılının üçüncü çeyreği sonuçlarına ilişkin bir basın notu ve video mesajında ​​Kiciński, yılın üçüncü çeyreğinin Cyberpunk 2077 (inceleme) güncellemeleri ve stüdyonun devam eden dönüşümü üzerinde devam eden çalışmalarla desteklendiğini söyledi. Kiciński, Cyberpunk ve The Witcher 3’ün yeni nesil sürümleri üzerinde çok çalışıyoruz dedi ve grubun Cyberpunk için büyük genişleme geliştirmekten sorumlu ekipleri genişlettiğini de sözlerine ekledi. Planlanan Cyberpunk genişlemesinin ücretli olabileceği söyleniyor.

blank

Üst düzey yönetici, oyunda görülecek değişikliklerden bahsetmeden, Cyberpunk’ın güncellenmesi ve yeni projeler üzerinde yapılan keşif çalışmaları nedeniyle grubun konsolide net karının geçen yılın üçüncü çeyreğine göre daha düşük olduğunu da vurguladı.

Cyberpunk 2077 geliştiricisi CD Projekt Red, bu yıl Ağustos ayında PC, Xbox Series X/S, PlayStation 5, Xbox One, PlayStation 4 ve Stadia için büyük bir güncelleme (Yama 1.3) yayınlmıştı. Yeni yama, oyun için ilk ücretsiz indirilebilir içerik (DLC) ile birlikte oyuna iyileştirmeler ve değişiklikler getirmişti.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Cyberpunk 2077 İçin Planlanan Büyük Güncelleme 2022’de Gelecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör