Samsung Galaxy A13 Dörtlü Arka Kamera İle Gelecek

blank
Samsung Galaxy A13 Dörtlü Arka Kamera İle Gelecek

İçerik: Samsung Galaxy A13 Dörtlü Arka Kamera İle Gelecek

Samsung Galaxy A13 Dörtlü Arka Kamera İle Gelecek:

Samsung Galaxy A13 4G lansmanı yakın gibi görünüyor, çünkü telefonun yeni canlı görüntüleri internete sızdırıldı. Görüntüler, yeni Samsung telefonun arka tarafında dörtlü bir kamera birimi içereceğini gösteriyor. Samsung Galaxy A13 4G ayrıca hoparlör ızgarası, 3,5 mm ses jakı ve altta düzenlenmiş bir USB Type-C bağlantı noktasına sahip bir polikarbonat arka panele sahip olacak gibi görünüyor.

Bir raporda 91Mobiles, yakında çıkacak olan Samsung Galaxy A13 4G’nin tasarımını gösteren ‘üretim hattından’ alınan canlı görüntüleri paylaştı. Sızdırılan görüntüler, Galaxy S20 serisine benzer bir Gri renk seçeneğiyle yaklaşan Samsung telefonunun arka panelini ve arka panelinde ‘A13 LTE’ markasıyla gösterdi. Galaxy A13 4G’nin arka panelinde spor dörtlü arka kamera, bir LED flaş ve bir Samsung logosu olacak. Alt tarafta bir hoparlör ızgarası, 3,5 mm ses jakı ve USB Type-C bağlantı noktası da telefonda bulunacak. Sağ kenarda ses seviyesi rocker ve güç düğmesi görülebilir. Görüntüler ayrıca Samsung Galaxy A13 4G telefonun arka tarafının parlak polikarbonat tasarımına da işaret ediyor.

blank

Samsung Galaxy A13’ün hem 4G hem de 5G varyantlarında gelmesi bekleniyor. Ayrıca şirketin en ucuz 5G telefonu olacağı tahmin ediliyor. 5G varyantı da geçmişte birçok kez sızdırıldı. Telefonun Siyah, Mavi, Turuncu ve Beyaz renk seçenekleriyle gelmesi bekleniyor. Yakışıklı bir MediaTek Dimensity 700 SoC paketi olduğu söyleniyor. Ayrıca 6.48 inç full HD+ LCD ekrana sahip olacak ve üç RAM ve depolama yapılandırmasına sahip olacak. Depolama seçenekleri 4GB + 64GB, 6GB + 128GB ve 8GB + 128GB şeklinde olacak.

Samsung Galaxy A13’ün daha önce sızdırılan görüntüleri, ön tarafında 8 megapiksellik bir selfie kamerası barındıran su damlası tarzı çentikli bir ekran önermişti. Daha önce açıklanan diğer özellikler, yeni görüntülerle desteklenen dörtlü bir kamera yerine, 50 megapiksel ana sensörlü üçlü bir arka kamera ünitesi önerdi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy A13 Dörtlü Arka Kamera İle Gelecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör