Samsung Galaxy S22, 50 MP Kamera İle Gelecek

blank
Samsung Galaxy S22, 50 MP Kamera İle Gelecek

İçerik: Samsung Galaxy S22, 50 MP Kamera İle Gelecek

Samsung Galaxy S22, 50 MP Kamera İle Gelecek:

Bir teknoloji sitesi tarafından paylaşılan şirketin yaklaşan akıllı telefonlarının yeni ayrıntılarına göre Samsung Galaxy S22, 50 megapiksel birincil sensör, 12 megapiksel ultra geniş kamera ve 10 megapiksel telefoto kamera içeren üçlü kamera kurulumuna sahip olacak. Samsung Galaxy S22 Plus’ın da aynı kamera özelliklerine sahip olacağı bildiriliyor. Samsung’un yaklaşmakta olan S22 serisinin de çıkış tarihi yaklaşan Snapdragon 8 Gen 1 SoC ile birlikte gönderileceği söyleniyor. Samsung’un yaklaşmakta olan amiral gemisinin normal versiyonunun 6 inçlik bir ekrana sahip olması beklenirken, Plus modeli önceki sızıntılara göre 6.55 inç ekrana sahip olabilir.

Şirketin amiral gemisi akıllı telefonlarının, çok söylentili Galaxy S21 FE’nin piyasaya sürülmesinden sonra Şubat 2022’de gelmesi beklenirken, tipster Ice Universe şimdi yaklaşmakta olan Samsung Galaxy S22 serisinin varsayılan kamera özelliklerini paylaştı. Ana kamera, 1/1.57 inç sensör ve f/1.8 diyafram açıklığına sahip 50 megapiksel birincil sensöre sahip olacak. Okuyucular, şirketin Samsung Galaxy S21’i 12 megapiksel kamera ile donattığını hatırlayabilir.

Samsung, Samsung Galaxy S22 ve Galaxy S22 Plus’taki ultra geniş kamera için 1/2.55 inç 12 megapiksel sensörün yanı sıra 10 megapiksel özçekim kamerasına sahip olabilir. Ancak Samsung Galaxy S22 ve Galaxy S22 Plus, Galaxy S21 serisindeki dijital zoom yerine 10 megapiksel sensör ile 3x büyütme ile optik zoom özelliğine sahip olacak.

blank

Ekim ayında şirketin yaklaşmakta olan amiral gemisi modeliyle ilgili ayrıntıları da paylaşan tipster’a göre, Samsung Galaxy S22 Ultra, 108 megapiksel birincil kameranın “geliştirilmiş” bir versiyonuna sahip olabilirken, 12 megapiksel ultra geniş kamera olabilir. Samsung Galaxy, periskop ve telefoto kameralar için daha küçük 10 megapiksel Sony sensörlere sahip olacak. Galaxy S22 Ultra’nın kamerası ile ilgili birkaç sızıntı olsa da şirket, bu akıllı telefonlar hakkında henüz herhangi bir detay açıklamadı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy S22, 50 MP Kamera İle Gelecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör