Dijital Araba Anahtarları Samsung Galaxy S21’e Geliyor

blank
Dijital Araba Anahtarları Samsung Galaxy S21'e Geliyor

İçerik: Dijital Araba Anahtarları Samsung Galaxy S21’e Geliyor

Dijital Araba Anahtarları Samsung Galaxy S21’e Geliyor:

Google, Android 12 için bir dizi özellik ve güncellemeyi açıkladı. Bugünden itibaren, Mayıs ayında Google I/O’da duyurulan dijital araba anahtarı işlevi, belirli ülkelerde uyumlu BMW araçları için Pixel 6, Pixel 6 Pro ve Samsung Galaxy S21’de kullanılabilir. ülkeler. Dijital anahtarı kapıları kilitlemek ve açmak için kullanabilir ve aracınızın motorunu çalıştırabilirsiniz. Bu özellik muhtemelen daha sonra diğer araçlara da gelecek. Google, dijital araba anahtarlarını desteklemek için diğer adsız otomobil üreticileriyle birlikte çalışıyor.

Cihazınızı uyumlu bir araca bağladığınızda artık Android Auto’yu otomatik olarak açma seçeneği var. Ek olarak, ana ekranda her zaman açık olan bir oynatma düğmesi bulunur, böylece en sevdiğiniz müziği tek bir dokunuşla başlatabilirsiniz.

Akıllı yanıt seçenekleri (önümüzdeki aylarda gelecek), kullanıcılara araç kullanırken kısa mesajlara yanıt vermenin daha fazla yolunu sunacak. Google Asistan’ın yardımıyla yanıtlamak veya özel bir mesaj oluşturmak için telefonunuza dokunmanız yeterli olacak. Ayrıca yakında, medya uygulamalarınızda müzik aramanın daha hızlı bir yolu olacak. Özelliği kullanmak için sadece arama düğmesine dokunacaksınız ve en sevdiğiniz sanatçının veya şarkının adını söyleyeceksiniz.

Diğer medya merkezli seçenekler, uygun Android 12’nin ana ekranına geliyor. Örneğin bir YouTube Müzik widget’ı, oynatma kontrollerini ve en son çalınan şarkıları içerir. Diğer iki widget önümüzdeki hafta kullanıma sunuluyor. One for Google Play Kitaplar, kitap kitaplığınıza erişim sağlar ve sesli kitaplarda nerede olduğunuzu takip etmenize yardımcı olabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Dijital Araba Anahtarları Samsung Galaxy S21’e Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek. Extreme E’nin kardeş şampiyonasının 2024’te başlaması bekleniyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör