Otokar, Yeteneklerini Güney Amerika’da Tanıtacak

blank
Otokar, Yeteneklerini Güney Amerika'da Tanıtacak

İçerik: Otokar, Yeteneklerini Güney Amerika’da Tanıtacak

Otokar, Yeteneklerini Güney Amerika’da Tanıtacak: Dünya savunma sanayisindeki yerini her geçen gün güçlendiren Otokar, yeteneklerini dünya çapında tanıtmaya devam ediyor. Kara sistemleri konusunda 34 yıllık tecrübesiyle Türkiye’nin en deneyimli şirketi Otokar, zırhlı araçlardaki geniş ürün yelpazesini 1 Kasım – Kolombiya’nın başkenti Bogota’da düzenlenecek Expodefensa 29 fuarında tanıtacak.

Koç Topluluğu şirketlerinden Türkiye’nin küresel kara sistemleri üreticisi Otokar, zırhlı araçlarını sektörün en önemli fuarlarında tanıtmaya devam ediyor. Türkiye’yi savunma sanayii alanında küresel arenada başarıyla temsil eden Otokar, Kolombiya’nın başkenti Bogota’da düzenlenecek Expodefensa 2021 Fuarı’na katılıyor. Otokar, üç gün sürecek fuar boyunca dünyaca ünlü zırhlı araçlardan oluşan geniş ürün yelpazesini tanıtacak.

Otokar Genel Müdürü Serdar Görgüç, dünyanın dört bir yanında düzenlenen etkinliklerde şirketin mühendislik gücünü, tasarım kabiliyetini ve teknolojideki üstünlüğünü tanıttıklarını belirterek, “Dünya savunma sanayiinde her geçen gün yeni başarılara imza atan Otokar, sahip olduğu know-how, mühendislik, Ar-Ge ve teknoloji transferi ile adından söz ettirmeye devam ediyor.Beş kıtada düzenlenen fuarlara katılarak Türkiye savunma sanayisini dünyada en iyi şekilde temsil ediyor ve bu fuarları önemli görüyoruz. Mevcut ve potansiyel kullanıcılarımızla bir araya gelme aracı.

Görgüç, Otokar’ın mevcut ve gelecekteki tehditler için geliştirdiği ve ürettiği araçların şu anda Güney Amerika’da kullanıldığına dikkati çekerek; “Türk ordusu ve güvenlik güçleri de dahil olmak üzere dünya çapında 55’ten fazla dost ve müttefik ülkede 35’ten fazla farklı kullanıcımıza en iyi ürün ve hizmetleri sunmak için çalışıyoruz. Türkiye’de ve dünyada farklı iklim ve coğrafyalarda edindiğimiz tecrübeleri araç geliştirme çalışmalarımıza yansıtıyoruz. Güney Amerika da Otokar’ın önemli pazarları arasında yer alıyor. Otokar olarak bölgedeki ihracat fırsatlarını yakından takip ediyor ve yeni işbirlikleri geliştirmeyi hedefliyoruz. Türkiye’nin lider kara sistemleri üreticisi olarak hedefimiz, küresel pazarlarda ürün, Ar-Ge ve teknoloji transfer yeteneklerimizle ülke ihracatına katkımızı sürdürmektir” dedi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Otokar, Yeteneklerini Güney Amerika’da Tanıtacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

AKSUNGUR SİHA Deniz ve Hava Kuvvetlerine Teslim Edilecek

AKSUNGUR SİHA Deniz ve Hava Kuvvetlerine Teslim Edilecek. Türk Havacılık ve Uzay Sanayii (TUSAŞ) mühendis …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör