Yeni iPhone SE, 2022’nin İlk Çeyreğinde Piyasaya Sürülecek

blank
Yeni iPhone SE, 2022'nin İlk Çeyreğinde Piyasaya Sürülecek

İçerik: Yeni iPhone SE, 2022’nin İlk Çeyreğinde Piyasaya Sürülecek

Yeni iPhone SE, 2022’nin İlk Çeyreğinde Piyasaya Sürülecek:

Bir pazar araştırma firmasına göre iPhone SE (2022), 2022’nin ilk çeyreğinde 5G bağlantısına sahip olacak. Apple’ın iPhone SE (2020) modelinin halefinin, önceki modele göre daha iyi bağlantı ve pil ömrü sunan Apple’ın A15 Bionic çipiyle donatılacağı söylentiler arasında . Akıllı telefonun, Touch ID düğmesi ve geniş çerçevelerle birlikte iPhone SE (2020) ile aynı ekranı koruması bekleniyor. Önceki raporlarda yeniden tasarlanmış bir iPhone SE modeli önerilmiş olsa da, yeni telefonun 2023’ten önce gelmesi beklenmiyor.

Araştırma şirketi TrendForce tarafından hazırlanan bir rapor, Apple’ın iPhone SE akıllı telefonunun üçüncü neslini 2022’nin ilk çeyreğinde piyasaya süreceğini öne sürdü. Tahmin, iPhone SE’nin (2022) gelecek yıl ilkbaharda geleceğini söyleyen önceki raporlarla aynı çizgide. Bu, iPhone SE (2022) aynı eski tasarıma sahip olabilir, ancak Apple’ın iPhone 13 serisinde bulunan 5nm A15 Bionic yonga seti ile güçlendirilebileceği anlamına gelir. Yeni iPhone SE şirketten ilk uygun fiyatlı 5G özellikli akıllı telefon olacak.

Okuyucular, A15 Bionic’in şu anda iki yüksek performanslı çekirdeğe ve iki verimlilik çekirdeğine sahip altı çekirdekli SoC’ye sahip Apple’ın en hızlı mobil çipi olduğunu hatırlayabilir. Bu arada, 4G özellikli iPhone SE (2020), iPhone 11 serisinde bulunan 7nm A13 Bionic yonga setine sahipti.

iPhone SE’nin (2022), eski iPhone 8 ile neredeyse aynı tasarıma sahip mevcut iPhone SE (2020) modeliyle aynı tasarımı koruduğu söyleniyor. Başlıca tasarım fiziksel bir ana sayfa düğmesi, üstte ve altta büyük çerçeveler ve 4,7 inç ekran içeriyordu. Bu özellikler, Apple pazar analisti Ming-Chi Kuo’nun tahminleriyle örtüşüyor. Önceki raporlar, Apple’ın daha büyük ekranlı bir iPhone SE modeli üzerinde çalışabileceğini de gösteriyor. Ancak raporlara göre, bu akıllı telefonun 2023’ten önce gelmesi pek mümkün değil.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni iPhone SE, 2022’nin İlk Çeyreğinde Piyasaya Sürülecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör