Çocuklar İçin Tasarlanan Tesla Cyberquad Tanıtıldı

blank
Çocuklar İçin Tasarlanan Tesla Cyberquad Tanıtıldı

İçerik: Çocuklar İçin Tasarlanan Tesla Cyberquad Tanıtıldı

Çocuklar İçin Tasarlanan Tesla Cyberquad Tanıtıldı:

Tesla, ABD’deki festival sezonu için tam zamanında, Çocuklar için Cyberquad’ı sessizce tanıttı. Çocuklar için Cyberquad, bir arazi aracı (ATV) ve Tesla Cybertruck’tan ilham alan bir tasarıma sahip. Tek bir şarjla 15 mil (24 km) menzile sahip bir lityum iyon pil ile çalışıyor. ATV, 8 yaş ve üstü çocuklar için tasarlandığından, Tesla’nın Çocuklar için Cyberquad’ı 16 km/s’lik ayarlanabilir bir maksimum hıza sahiptir.

Tesla’nın çocuklara yönelik ATV’si, 8 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanmıştır. Çocuklar için Tesla Cyberquad, toplam 68 kilogram yük taşıyabilir. Tam çelik çerçeve ve minderli bir koltuğa sahiptir. Bir ATV olarak, daha iyi durma gücü ve iyi arazi becerisi için arka disk frenli ayarlanabilir süspansiyona sahiptir. Cybertruck’a benzer şekilde Cyberquad for Kids, ön pano boyunca uzanan bir LED ışık çubuğuna sahip.

Daha önce de belirtildiği gibi, Tesla Cyberquad for Kids yapılandırılabilir bir en yüksek hıza sahiptir. İlk ayarda, 5 mph (8 kmph) ile sınırlandırılabilirken, ikinci ayarda 10 mph (16 kmph) ile sınırlandırılabilir. Geri dönüş hızları da 5 mph ile sınırlıdır.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Çocuklar İçin Tasarlanan Tesla Cyberquad Tanıtıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek. Extreme E’nin kardeş şampiyonasının 2024’te başlaması bekleniyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör