Samsung Galaxy S21 FE’nin Avrupa Özellikleri Sızdırıldı

blank
Samsung Galaxy S21 FE'nin Avrupa Özellikleri Sızdırıldı

İçerik: Samsung Galaxy S21 FE’nin Avrupa Özellikleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy S21 FE’nin Avrupa Özellikleri Sızdırıldı:

Samsung Galaxy S21 FE’nin Ocak ayında CES 2022 için tam zamanında raflara çıkacağına inanılıyor. Bu merakla beklenen lansman için yapılanma, birçok gecikmeden rahatsız oldu. Daha önce Ekim ayındaki Samsung Galaxy Unpacked Part 2 etkinliği sırasında piyasaya sürülmesi beklenen akıllı telefon, henüz Samsung tarafından resmi olarak duyurulmadı. Bununla birlikte, şimdiye kadar Samsung Galaxy S21 FE ile ilgili birkaç ayrıntı sızdırıldı. Yeni bir rapor, akıllı telefonun renk çeşitlerini ve Avrupa fiyatlarını bir kez daha ortaya koydu.

Samsung’un Qualcomm Snapdragon 888 SoC ile Galaxy S21 FE’yi taktığı söyleniyor, ancak bazı pazarlar için Exynos 2100 SoC’yi de tercih edebilir. Daha önce sızdırılan canlı görüntüler de cihazın arka kamera çıkıntısı ile plastik bir yapıya sahip olacağını gösteriyor. Merkezde 32 megapiksel delgeç kameralı 6,4 inç full HD + AMOLED ekrana sahip olması bekleniyor. Ayrıca ekranın 120Hz yenileme hızına ve koruma için Corning Gorilla Glass’a sahip olduğu söyleniyor. Geçmişteki sızıntılar, telefonun ekran içi parmak izi sensörüne sahip olacağını da gösteriyor.

Samsung Galaxy S21 FE, derinlik sensörü ve ultra geniş açılı sensörle eşleştirilmiş 64 megapiksel birincil sensörlü üçlü arka kamera kurulumuna sahip olacak. Bluetooth v5.1 ve Wi-Fi 6 desteğine sahip bir 5G telefon olacağı söyleniyor. Telefonun, 15W hızlı şarj desteğine sahip 4.500mAh bataryaya sahip olduğu söyleniyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy S21 FE’nin Avrupa Özellikleri Sızdırıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör