Google Search, Sizin İçin Doktor Çağıracak

blank
Google Search, Sizin İçin Doktor Çağıracak

İçerik: Google Search, Sizin İçin Doktor Çağıracak

Google Search, Sizin İçin Doktor Çağıracak:

Google, ABD sağlık sisteminde gezinmeyi kolaylaştırmak için Search’e yeni özellikler ekliyor. Özellikler ilk olarak ABD’de kullanılmaya başlanacak. Search’ün yeni özelliğini kullanmak için öncelikle mobilde Medicare’i kabul eden sağlayıcıları bulmanızı sağlayan bir form doldurmanız gerekecek.

Ayrıca Google, kliniklerin ofislerindeki personelin konuştuğu dilleri listelemelerine olanak tanıyan bir dizin seçeneği ekledi. Bugünkü lansmanla birlikte İspanyolca ve ASL dahil 12 dil desteği özelliğe eklendi. Son olarak, şirket artık sağlık hizmeti sağlayıcılarının Google İşletme Profillerini güncellemelerine izin verecek. Bunu, çalışma saatleri ve hizmetleriyle ilgili önemli bilgilerin doğru olduğundan emin olmalarına yardımcı olacak kayıtlarını talep ederek yapabilirler.

Bunların hepsi küçük eklemeler gibi görünebilir, ancak kullanıcılara sunulan bu yeni özellikler sayesinde sağlık hizmetlerini daha fazla insan için daha erişilebilir hale getirmek daha kolay hale gelecek. Medicare’inize (sağlık sigortası) güvenen biriyseniz, bir doktorun ofisine veya kliniğe gelip hasta kabul etmediklerini öğrenmekten daha sinir bozucu bir şey yoktur. Benzer şekilde, bir dil engeli genellikle sağlık hizmetlerinde önemli bir fark yaratabilir. Google yeni uygulaması sayesinde doktor ve hasta arasındaki tüm engelleri kaldırmak istiyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Google Search, Sizin İçin Doktor Çağıracak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör