iQoo Neo 6’nın Teknik Özellikleri Belli Oldu

blank
iQoo Neo 6'nın Teknik Özellikleri Belli Oldu

İçerik: iQoo Neo 6’nın Teknik Özellikleri Belli Oldu

iQoo Neo 6’nın Teknik Özellikleri Belli Oldu:

Vivo, yakında iQoo Neo serisinde yeni bir akıllı telefon piyasaya sürebilir. Google Play Console’da tespit edilen iddia edilen bir listeye göre Vivo V2154A modelinin teknik özellikleri sızdırıldı. Bu modelin, 2022’nin ilk çeyreğinde Çin’de piyasaya sürüleceği tahmin edilen telefonun iQoo Neo 6 olduğu iddia ediliyor. İddia edilen listede, bu modelin ön tasarımının bir görüntüsü ile birlikte seçkin ayrıntılar yer alıyor. V2154A model numarası daha önce Çin Zorunlu Sertifika (3C) web sitesinde başka bir liste görüldüğünde ortaya çıkmıştı.

iQoo Neo 6 teknik özellikleri (sızdırıldı)
İlk olarak MySmartPrice tarafından tespit edilen listeye göre, iQoo Neo 6, 2,8 GHz saat hızına sahip bir Qualcomm Snapdragon 888 SoC tarafından desteklenecek. Bu yonga setinin, 840MHz’de saat hızına sahip Adreno 660 GPU’yu entegre etmesi gerekiyor. Google Play Console’da listelendiği iddia edilen akıllı telefon modeli, 12 GB RAM ve 256 GB dahili depolama alanı içeriyor. İddia edilen liste, bu Vivo akıllı telefonun Android 11’de çalışacağını belirtiyor. Neo 6’nın piyasaya bağlı olarak Android 11 tabanlı OriginOS veya FunTouch OS 12’ye sahip olduğu söyleniyor. Bildirilen listede belirtilen daha fazla ayrıntı, ekranın full HD+ (1.080×2.400 piksel) çözünürlüğü destekleyeceğini belirtir. iQoo Neo 6’nın merkezi olarak hizalanmış bir delikli kamera ile kavisli bir ekrana sahip olacağını öne sürüyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: iQoo Neo 6’nın Teknik Özellikleri Belli Oldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör