Netflix, Android Cihazlar için 3 Yeni Mobil Oyun Yayınladı

blank
Netflix, Android Cihazlar için 3 Yeni Mobil Oyun Yayınladı

İçerik: Netflix, Android Cihazlar için 3 Yeni Mobil Oyun Yayınladı

Netflix, Android Cihazlar için 3 Yeni Mobil Oyun Yayınladı:

Netflix, Android platformunda üç yeni oyun yayınladı. Wonderputt Forever, Knittens ve Dominoes Cafe’nin eklenmesiyle artık toplam oyun sayısı 10’a çıkıyor. Daha önce video akışı platformu Stranger Things: 1984, Stranger Things 3: The Game, Shooting Hoops, Card Blast, Teeter Up, Asphalt Xtreme’yi yayınlamıştı. ve Bowling Topçuları. Tıpkı önceki oyunlar gibi, yenileri de Netflix aboneleri için ek ücret ödemeden indirilip oynanabilecek. Netflix, bu yeni oyunları yakında iOS’ta yayınlayabilir.

Bu oyunların eklenmesi ilk olarak Android Police tarafından fark edildi ve Gadgets 360 bunları bağımsız olarak doğrulayabildi. Wonderputt Forever, Knittens ve Dominoes Cafe adlı yeni oyunlar Play Store üzerinden indirilebilir. Ayrıca “iki haftadan kısa bir süre önce” eklendiği bildirilen Bowling Ballers ve Asphalt Xtreme oyunlarını da bulabilirsiniz.

Yeni oyunları oynamak isteyen Android kullanıcıları, mobil cihazlar için Netflix uygulamasında bulunan özel oyunlar satırı veya oyunlar sekmesinden bunları seçebilecek. Ayrıca tabletlerdeki kategoriler menüsünü kullanabilir ve ardından seçilen oyunları Google Play mağazası üzerinden indirebilirler. Ayrıca oyunu Play Store’da arayabilir ve oradan yükleyebilirsiniz. Oyunlar indirildikten sonra doğrudan Netflix uygulaması üzerinden erişime açık olacak. Belirtildiği gibi, Netflix aboneleri ücretsiz indirip oynayabilir. Netflix, platformunda mobil oyunlar sunmak için herhangi bir ek ücret talep etmiyor.

Netflix, platformunda oyunları ilk kez geçen ay Android için, bir hafta sonra da iOS için tanıttı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Netflix, Android Cihazlar için 3 Yeni Mobil Oyun Yayınladı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör