Xiaomi 12, 50 Megapiksellik Bir Kamera İle Gelecek

blank
Xiaomi 12, 50 Megapiksellik Bir Kamera İle Gelecek

İçerik: Xiaomi 12, 50 Megapiksellik Bir Kamera İle Gelecek

Xiaomi 12, 50 Megapiksellik Bir Kamera İle Gelecek:

Akıllı telefonun vanilya modelinin kamera tasarımını düşündüren Xiaomi 12’nin arka panel görüntüsü sızdırıldı. Resimde flaşlı üçlü arka kamera kurulumuna sahip telefon görülmekte. Akıllı telefonun kamera özellikleri, 50 megapiksellik bir birincil sensörle ilgili önceki sızıntılarda da ortaya çıktı. Telefonun ayrıca ultra geniş açılı lensin yanı sıra telefoto lens ile geleceği söyleniyor. Telefonun bu ay içinde piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Tipster Passerby tarafından Çin mikroblog web sitesi Weibo’da (Sparrow News tarafından tespit edildi) paylaşılan (tercüme edilmiş) görüntüye göre, Xiaomi 12 akıllı telefon ana geniş açılı kamera için büyük bir oyuğa sahip olacak. Ultra geniş açı ve makro çekim için iki küçük kesik telefonda yerini alacak

Xiaomi 12 ile ilgili başka bir geliştirmede, Xiaomi’nin birlikte üç yeni akıllı telefon piyasaya sürmesi bekleniyor. Tipster Digital Chat Station, üç akıllı telefonun dahili kod adları L3A, L3 ve L2 olduğunu iddia ediyor. Bu kod adlarının sırasıyla Xiaomi 12X, Xiaomi 12 ve Xiaomi 12 Pro olduğu tahmin ediliyor.

Xiaomi’nin yeni piyasaya sürülen Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 SoC’yi Xiaomi 12 serisi akıllı telefonlara dahil ettiği söyleniyor. Android 12 tabanlı MIUI 13’ün de bu ayın sonunda Xiaomi 12 serisi ile birlikte piyasaya sürülmesi bekleniyor. Xiaomi 12X, Android 11 tabanlı MIUI kaplamasına sahip olabilirken, vanilyalı Xiaomi 12, Android 12 tabanlı sürümü alabilir.

Telefon ayrıca bir flaşı paketliyor olarak da gösteriliyor. Tipster, telefonun arka panelinin nasıl görünebileceğini daha ayrıntılı olarak açıklayan görüntüye dayalı bir görüntü de paylaştı.

Belirtildiği gibi, Xiaomi 12’nin kamera özellikleri zaten çevrimiçi olarak sızdırılmıştı. Xiaomi telefonu, bir telefoto atıcının yanı sıra 50 megapiksel birincil sensöre ve ultra geniş açılı bir kameraya sahip olacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Xiaomi 12, 50 Megapiksellik Bir Kamera İle Gelecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör