Grid Legends, 25 Şubat’ta Piyasaya Çıkıyor

blank
Grid Legends, 25 Şubat'ta Piyasaya Çıkıyor

İçerik: Grid Legends, 25 Şubat’ta Piyasaya Çıkıyor

Grid Legends, 25 Şubat’ta Piyasaya Çıkıyor:

Electronic Arts’ın geliştirici Codemasters’ı bu yılın başlarında satın almasından bu yana piyasaya çıkacak ilk Grid oyununun çıkış belli oldu. Grid Legends, 25 Şubat’ta PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC’ye gelecek.

Codemasters, oyunu Temmuz ayında EA Play Live’da duyurdu. Grid Legends, Netflix belgesel dizisi Formula 1: Drive to Survive’dan ilham alan bir hikaye moduna sahip olacak. Oyun ayrıca The Mandalorian ile aynı sanal set teknolojisi kullanılarak çekilen canlı aksiyon performansları da içeriyor.

Başlangıçta 100’den fazla araç kullanabilecek ve Kariyer modunda 250’den fazla etkinlikte yarışabileceksiniz. Drift ve Eleme modları geri dönüyor ve oyuncular bir yarış yaratıcısına ve Electric Boost adlı yeni bir moda göz atabiliyor. Platformlar arası çok oyunculu destek var ve Codemasters, bir yarış seçtikten hemen sonra başlayan aksiyonla “üç hızlı düğmeye bastıktan” sonra çevrimiçi yarışabileceğinizi söylüyor.

Grid Legends, Şubat ayında çıkacak bir dizi büyük oyuna katılıyor. Elden Ring ile aynı gün ve Dying Light 2, Horizon: Forbidden West, Destiny 2: The Witch Queen ve Sifu’dan hemen sonra geliyor. Grid Legends, Şubat ayında herhangi bir büyük yarış oyunuyla rekabet etmek zorunda kalmayacak olsa da, sadece bir hafta sonra başka bir ağır vurucu oyun daha piyasada olacak: Gran Turismo 7.

Bu arada Codemasters, Grid Legends oyununa ilk derinlemesine bakışı sundu. Eleme yarışı ve hareket halindeki büyük bir teçhizatın yanı sıra, 17 dakikalık video şiddetli yağmurda bazı sokak yarışlarını gösteriyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Grid Legends, 25 Şubat’ta Piyasaya Çıkıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör