Motorola Edge S30 AnTuTu Testlerinde Görüldü

blank
Motorola Edge S30 AnTuTu Testlerinde Görüldü

İçerik: Motorola Edge S30 AnTuTu Testlerinde Görüldü

Motorola Edge S30 AnTuTu Testlerinde Görüldü:

Motorola Edge S30’un piyasaya sürülmesi, akıllı telefonun ABD Federal İletişim Komisyonu (FCC) listesinde görülmesi nedeniyle yakın görünüyor. Yaklaşan akıllı telefonun pil kapasitesini ve hızlı şarj kapasitesi ise telefon performans testlerinde görüldü. Motorola Edge S30 bu ayın başlarında AnTuTu kıyaslama web sitesinde görüldü ve saygın bir puan aldı. Ayrıca Motorola, 9 Aralık’ta Çin’de Motorola Edge X30’u piyasaya süreceğini duyurdu ancak Motorola Edge S30’un lansmanı hakkında herhangi bir açıklama yapmadı.

Yaklaşan Motorola Edge S30, yakın zamanda MySmartPrice tarafından tespit edilen bir ABD FCC listesiyle görüldü. FCC listesi, Motorola akıllı telefonun 33W hızlı şarj desteğine sahip 4.700mAh pile sahip olacağını öne sürüyor ve AnTuTu’nun yayınladığı önceki bir raporu doğruluyor. Ek olarak, liste akıllı telefon için 5G bağlantısının da telefonda bulucağını gösteriyor. Akıllı telefon, dahili tanımlaması XT2175-1 ile listelendi – AnTuTu kıyaslama web sitesinde de görüldü.

Bununla birlikte, Motorola Edge S30 AnTuTu’yu ziyaret etti ve saygın bir 858.852 puan aldı. AnTuTu kıyaslama puanları, Lenovo Mobile Business Group Genel Müdürü Chen Jin tarafından Weibo’da paylaşıldı.

Motorola Edge S30’un bazı önemli özellikleri kısa süre önce çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Motorola akıllı telefonun 144Hz yenileme hızına sahip 6.78 inç LCD ekrana sahip olduğu söyleniyor. Kaputun altında, akıllı telefonun bir Snapdragon 888+ SoC’ye sahip olacağı bildiriliyor. Motorola Edge S30’un 8.8 mm olduğu ve yaklaşık 202 gram ağırlığında olduğu söyleniyor. Motorola Edge X30 ile birlikte bir TENAA listesiyle de tespit edildi, ancak yalnızca Motorola tarafından kullanılan dahili kodları ortaya çıkardı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Motorola Edge S30 AnTuTu Testlerinde Görüldü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör