Profesyonel Modlu Redmi Monitör Pro Piyasaya Sürüldü

blank
Profesyonel Modlu Redmi Monitör Pro Piyasaya Sürüldü

İçerik: Profesyonel Modlu Redmi Monitör Pro Piyasaya Sürüldü

Profesyonel Modlu Redmi Monitör Pro Piyasaya Sürüldü:

Xiaomi Monitor 27 inç 4K ve Redmi Monitor 27 inç Pro Çin’de piyasaya çıktı. Xiaomi Monitör 27 inç 4K, PANTONE sertifikalı bir ekranla birlikte gelir ve profesyonel modlar arasında geçiş yapmak için özel bir düğmeye sahip. 400 nit maksimum parlaklık sunan bir LCD panel yeni Redmi’ye güç veriyor. Redmi Monitor Pro, 2K çözünürlüklü ekran sunan daha uygun fiyatlı modelinin adı olarak belirlendi. TUV Rheinland göz koruması, DC Karartma ve yüzde 100 sRGB renk gamı ​​gibi özelliklerle birlikte gelecek. Her iki monitör de 27 inçlik bir ekran boyutu sunacak.

Teknik özellikler tarafında, Xiaomi Monitör, 1,07 milyar renk ve 400 nit en yüksek parlaklık ile 27 inç 4K (3.840×2.160 piksel) IPS LCD ekrana sahip. Ekran, optimum renk standartları için PANTONE sertifikalıdır ve delta E<1 renk doğruluğu sunduğunu iddia eder. Ekran ayrıca DCI-P3 renk gamı ​​ve yüzde 100 sRGB ile birlikte gelir. Ayrıca ekran, mavi ışık koruması için TUV Rheinland sertifikalıdır, DC Karartmayı destekler ve VESA DisplayHDR 400 uyumlu.

Redmi Monitor 27 inç Pro’ya gelince, 167 milyon renk ve 300 nit en yüksek parlaklık ile 27 inç 2K (2.560×1.440 piksel) IPS LCD ekrana sahip. Ekran DC Karartmayı destekler, TUV Rheinland göz koruması ve yüzde 100 sRGB renk gamı ​​sunar. Bağlantı seçenekleri arasında bir HDMI 1.4 bağlantı noktası, bir DisplayPort 1.2 ve bir 3.5 mm ses jakı bulunur. Bu model ayrıca portları gizlemek için manyetik bir kapağa ve kablo yönetimi için standda bir girişe sahip.

Xiaomi Monitor 27 inç 4K, kablo yönetimi için standında bir deliğe sahiptir ve ısı dağılımı için bir havalandırma deliği ile birlikte gelir. Monitör ayrıca bağlantı noktalarını gizlemek için manyetik bir kapağa sahiptir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Profesyonel Modlu Redmi Monitör Pro Piyasaya Sürüldü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör