Truck Simulator: Ultimate 30 Milyon İndirmeye Ulaştı

blank
Truck Simulator: Ultimate 30 Milyon İndirmeye Ulaştı

İçerik: Truck Simulator: Ultimate 30 Milyon İndirmeye Ulaştı

Truck Simulator: Ultimate 30 Milyon İndirmeye Ulaştı

Dünyanın en çok indirilen otobüs simülasyon oyunu Bus Simulator: Ultimate ile küresel oyun sektöründe bilinirliğini artıran Zuuks Games, dünyada ilk kez simülasyon ve tycoon oyunlarını “Truck Simulator: Ultimate” ile buluşturdu. Yerli oyun üreticisi, 30 aydan kısa bir sürede dünya çapında 3 milyon indirmeye ulaştı.

Küresel oyun pazarında mobil oyunların sesi giderek yükseliyor. Newzoo tarafından yayınlanan 2021 Küresel Oyun Pazarı Raporuna göre küresel oyun pazarı yılı 175,8 milyar dolar büyüklükle kapatırken, mobil oyunlar %90,7 artışla 4,4 milyar dolar hacme ulaştı, pazardan %50’den fazla pay alıyor. Beklemek. Bu yıl sonunda 2,96 milyar oyuncuya ve 2024’de 3,2 milyar oyuncuya ulaşması beklenen pazardaki payını artıran mobil oyun sektörü, yerel oyun geliştiricilerin küresel yolculuklarına yön veriyor.

Yerli oyun yapımcısı Zuuks Games, simülasyon kategorisinde dünyanın en çok indirilen mobil oyunu unvanına sahip. kazanBus Simulator : Ultimate’dan Sonra, Truck Simulator : Ultimate yeni bir rekor kırdı. Bus Simulator : Ultimate’ı 250 milyon kullanıcıya ulaştıran şirket, dünya genelinde 95 milyon aktif kullanıcıya ulaştı. Zuuks Games, dünyada ilk kez simülasyon ve tycoon oyunlarını bir araya getiren Truck Simulator: Ultimate’ın 30 aydan kısa bir sürede 3 milyon kullanıcı tarafından indirildiğini duyurdu.

Truck Simulator : Ultimate, oyunculara gerçekçi bir kamyon sürüş deneyimi yaşatmanın yanı sıra iş dünyasının da kapılarını açıyor. Oyuncular, Türkiye, Amerika, Kanada, Rusya, Almanya, İtalya, Fransa, İspanya, Hollanda, Güney Kore, Japonya, Çin, Brezilya ve dünyanın farklı ülkelerinde filolar kurarak dünyanın en büyük lojistik şirketi olma mücadelesi veriyor..

Dünya genelinde 100’den fazla şehirde tur sürüşü deneyimi sağlayan oyunda işini büyütmek isteyenler, ulaşım borsasındaki ihalelere katılabiliyor. Kazancanlarını arttıran oyunda 32 farklı tır modeli bulunmakta olup, lambalar, koruyucu demirler, kornalar, kokpit lambaları gibi birçok modifikasyon seçeneği de sunulmaktadır. Kullanıcılara yeni özellikler sunmaya hazırlanan oyun, çok oyunculu moduyla sürüş keyfini ve rekabeti ikiye katlıyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Truck Simulator: Ultimate 30 Milyon İndirmeye Ulaştı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör