Microsoft Office’in Görsel Güncellemesi Kullanıma Sunuldu

blank
Microsoft Office'in Görsel Güncellemesi Kullanıma Sunuldu

İçerik: Microsoft Office’in Görsel Güncellemesi Kullanıma Sunuldu

Microsoft Office’in Görsel Güncellemesi Kullanıma Sunuldu:

Microsoft, üretkenlik araçlarına önemli bir değişiklik yaptı. Şirket, Office’in Windows uygulamaları için Microsoft 365 veya kalıcı lisanslarda vaat edilen bir görsel güncelleme yayınladı ve kullanıcılarına tüm uygulamalarda daha basit ve daha şık görünümlü arayüzler sundu. Tahmin edebileceğiniz gibi yeni güncelleme Windows 11’in stilini devam ettirmeyi amaçlıyor, ancak kullandığınız Windows sürümünden bağımsız olarak bazı işlevsel iyileştirmeler de vaat ediyor.

Arayüz, uygulamalardan bağımsız olarak daha “doğal ve tutarlı” bir deneyim sağlamalıdır. Hızlı Erişim Araç Çubuğu artık varsayılan olarak gizlidir (yine de geri getirebilirsiniz). Office ayrıca varsayılan olarak Windows temanızla eşleşir, bu nedenle Word veya Excel’i gece başlatmak gözlerinizi yakmamalıdır. Dilerseniz yine de farklı bir tema belirleyebilirsiniz.

Windows 11 kullanıyorsanız güncelleme garanti edilir. Windows 10 kullanıyorsanız, belirli bir uygulamanın sağ üst köşesinde bir megafon simgesi gördüğünüzde güncellemenin mevcut olduğunu bileceksiniz. Bu, deneyiminizi temelden değiştirmeyecek olsa da, Office’in eskimiş tasarımına biraz daha farklılık katacağı kesin.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Microsoft Office’in Görsel Güncellemesi Kullanıma Sunuldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör