Yeni Opel Astra, 2022 İlkbaharında Türkiye’de Olacak

blank
Yeni Opel Astra, 2022 İlkbaharında Türkiye'de Olacak

İçerik: Yeni Opel Astra, 2022 İlkbaharında Türkiye’de Olacak

Yeni Opel Astra, 2022 İlkbaharında Türkiye’de Olacak:

Opel’in altıncı nesliyle dünya prömiyerini yapan efsanevi kompakt modeli Yeni Astra, estetik ve benzersiz “Made in Germany” tasarım detaylarıyla göz dolduruyor. İddialı ve sade tasarımı, yeni Astra’yı markanın tasarım sembolü haline getiriyor. Yeni Astra’nın tasarım dili ve ürünün geliştirme süreci, Opel ekip üyeleri tarafından çeşitli sunumlarda sunuluyor. YouTube yakın zamanda paylaştı. Renk ve döşeme tasarımcısı Ilka Höbermann’ın ardından baş mühendis Mariella Vogler’in izlediği video ile yeni Astra’nın özenle hazırlanmış iddialı ve sade tasarım dili izleyiciyle buluştu.

blank

Tasarım ve geliştirme ekiplerinin yüzde 50’sinin kadın olduğu Yeni Opel Astra’nın dış tasarımı, en yenilikçi tasarım ve teknoloji unsurlarını bünyesinde barındırıyor. Bu kapsamda aracın normalden daha geniş görünmesini sağlayan ve ön tarafı kaplayan Opel Vizör, ultra ince Intelli-Lux LED® farlar gibi teknolojileri mükemmel bir şekilde bir araya getiriyor. İç mekanda ise tamamen dijital olan yenilikçi Pure Panel kokpit, zarif kontroller, koltuklar ve kumaşlardaki benzersiz detaylar yeni Astra ile geleceğin teknolojisini ve konforunu sunuyor. Yeni nesil Opel Astra, önümüzdeki yılın ikinci çeyreğinde Türkiye yollarına çıkmaya hazırlanıyor.

Efsanevi kompakt model, altıncı nesliyle duyguları harekete geçirirken, iç ve dış tasarımıyla da dikkat çekiyor. İlk göz temasında etkilemek için tasarlanan yeni Astra’nın görsel özellikleri, geliştirme ve tasarım ekibi üyeleri tarafından çeşitli sunumlarla sunuluyor. YouTube otomobil tutkunlarıyla buluşuyor.

blank

Her açıdan gerçek bir tasarım ikonu olarak öne çıkan yeni Astra’nın detayları, renk ve döşeme tasarımcısı İlka Höbermann’ın ardından baş mühendis Mariella Vogler’in videosuyla zenginleştiriliyor. Video; Yeni Astra’nın ne kadar bağımlılık yarattığını, detaylara gösterdiği özen ve alışılmamış düşünce tarzıyla nasıl Opel’in tasarım ikonu haline geldiğini gösterdiği için önemlidir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni Opel Astra, 2022 İlkbaharında Türkiye’de Olacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek. Extreme E’nin kardeş şampiyonasının 2024’te başlaması bekleniyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör