Apple Watch SE 2. Nesil Gelecek Yıl Tanıtılacak

blank
Apple Watch SE 2. Nesil Gelecek Yıl Tanıtılacak

İçerik: Apple Watch SE 2. Nesil Gelecek Yıl Tanıtılacak

Apple Watch SE 2. Nesil Gelecek Yıl Tanıtılacak:

Apple Watch SE’nin (ikinci nesil) gelecek yıl piyasaya sürüleceği bildiriliyor. Akıllı saatin ayrıca özellikle sporcular için tasarlanmış sağlam bir varyantı olması bekleniyor. Ancak bu noktada, bir sonraki Apple Watch SE’nin ne zaman piyasaya sürüleceğine dair bir onay yok. Apple’ın yaklaşan bütçe odaklı akıllı saatinin, mevcut Apple Watch SE’ye göre bazı ek fitness ve sağlık yönetimi özellikleri alacağı tahmin ediliyor. Şu anda, Apple akıllı saat serisi, Apple Watch Series 7, Apple Watch Series 3 ve Apple Watch SE’den oluşuyor.

Bloomberg’den Mark Gurman, en son Power On bülteninde, yeni nesil Apple Watch SE’nin şu anda araştırma ve geliştirme sürecinden geçtiğini söyledi. Yaklaşan akıllı saatin adı Apple Watch SE 2 olabilir. Şu an için Apple’ın piyasaya çıkacak akıllı saati hakkında pek bir şey bilinmiyor. Bununla birlikte, ek fitness ve sağlık yönetimi özellikleriyle birlikte biraz yenilenmiş bir tasarıma sahip olacağı tahmin ediliyor.

Ayrıca Gurman, Apple Watch SE’nin ikinci neslinin sporcular için tasarlanmış sağlam bir versiyona da sahip olabileceğini de söyledi. Giyilebilir cihazın çizilmelere, ezilmelere ve düşmelere karşı daha dayanıklı bir kasaya sahip olduğu söyleniyor. Gürman, iki Apple Watch SE modeliyle birlikte Apple Watch Series 8’in de Ekim ayında lansmanı yapılan Apple Watch Series 7’ye bir yükseltme olacağından söz ediyor.

Eylül 2020’de piyasaya sürülen Apple Watch SE, bütçe müşterilerini hedefliyor. Akıllı saatin tasarımında, her zaman açık olan Retina ekran, elektrikli kalp atış hızı sensörü, kan oksijen doygunluk seviyesi (SpO2) tarayıcı ve elektrokardiyogram (EKG) sensörleri gibi bazı özellikler eksik.

Rs’de fiyatlandırılır. 40mm kadran kasasındaki GPS modeli için 29.990 olan Apple Watch SE, Apple tarafından sunulan daha ucuz akıllı saatlerden biridir. Kaputun altında, Apple S5 SiP (paket içindeki sistem) tarafından desteklenmektedir. Ayrıca Apple cihazlarına daha iyi bağlantı için bir W3 kablosuz çipe sahiptir. 40 mm kadranlı model 324×394 piksel çözünürlüğe sahipken, 44 mm kadranlı model 368×448 piksel çözünürlüğe sahip. Parlaklık 1.000 nit’te maksimuma çıkıyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Apple Watch SE 2. Nesil Gelecek Yıl Tanıtılacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör