Moto Edge X30’un Kamerası Lansmanından Önce Tanıtıldı

blank
Moto Edge X30'un Kamerası Lansmanından Önce Tanıtıldı

İçerik: Moto Edge X30’un Kamerası Lansmanından Önce Tanıtıldı

Moto Edge X30’un Kamerası Lansmanından Önce Tanıtıldı:

Motorola Moto Edge X30 gece modu kamera örnekleri, amiral gemisi akıllı telefonun yakında piyasaya sürülmesinden önce çevrimiçi olarak tanıtıldı. 9 Aralık’ta piyasaya sürülecek ve muhtemelen kapağın altında Snapdragon 8 Gen 1 SoC’ye sahip ilk Android akıllı telefon olacak. Bir tipster ayrıca, yaklaşmakta olan akıllı telefonun kamera özelliklerinin 50 megapiksel üçlü arka kamera kurulumu ve 60 megapiksel sensörlü öne bakan bir selfie kamerası ile piyasaya sürüleceğini öne süren ayrıntılarını paylaştı.

Şirket, resmi Motorola Weibo hesabında, akıllı telefonun ana kamerasını, bir özçekim gibi görünen şeyi ve yaklaşan amiral gemisi akıllı telefonunda gece modu ile tıklanan iki görüntüyü gösteren bir dizi Moto Edge X30 kamera örneğini paylaştı. Motorola’nın paylaştığı kamera örnekleri, özellikle gece modu görüntüleri olmak üzere bol ayrıntıyla parlak ve canlı görünüyor. Bu arada şirket, 9 Aralık lansman tarihinden önce Weibo hesabında akıllı telefondaki diğer kameralar kullanılarak çekilen kamera örneklerini de paylaştı.

Motorola Genel Müdürü Chen Jin, Sparrows News tarafından tespit edildiği gibi, akıllı telefonun yüzü yukarıya dönük, görünür bir çentik veya delik olmadan canlı bir görüntüsünü yayınladı. Ekran altı kamerayı “radikal bir seçim” olarak nitelendiren Jin, kullanıcı talebinde bir artış olduğunu ve bunun şirketin, düşük özellikli ilk Snapdragon 8 Gen 1 destekli akıllı telefon olarak Moto Edge X30’un “özel bir sürümünü” piyasaya sürmesine neden olduğunu belirtti.

blank

Yaklaşan akıllı telefon ayrıca 50 megapiksel ana kamera ve 50 megapiksel ultra geniş kamera ile üçlü kamera kurulumuna sahip olacak. Akıllı telefonun 2 megapiksel derinlik sensörüne sahip olması bekleniyor, ön tarafında ise 60 megapiksellik bir ekran altı selfie kamerası olması bekleniyor. Önceki raporlar ayrıca amiral gemisi Motorola akıllı telefonun 144Hz yenileme hızına sahip 6,7 inç OLED ekrana sahip olacağını gösteriyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Moto Edge X30’un Kamerası Lansmanından Önce Tanıtıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör