Motorola Edge S30’un Lansmanı 9 Aralık’ta Gerçekleşecek

blank
Motorola Edge S30'un Lansmanı 9 Aralık'ta Gerçekleşecek

İçerik: Motorola Edge S30’un Lansmanı 9 Aralık’ta Gerçekleşecek

Motorola Edge S30’un Lansmanı 9 Aralık’ta Gerçekleşecek:

Motorola Edge S30’un çıkış tarihi doğrulandı. Motorola’nın amiral gemisi akıllı telefonunun Motorola Edge X30 ile birlikte 9 Aralık’ta piyasaya sürülmesi planlanıyor. Yaklaşan amiral gemisi akıllı telefon da Qualcomm Snapdragon 888+ SoC’ye sahip olacağı tahmin ediliyor. Geçen hafta Motorola Edge S30, pil kapasitesini ve şarj özelliklerini öneren bir ABD Federal İletişim Komisyonu (FCC) listesinde görüldü. Yakında çıkacak olan Motorola akıllı telefon da AnTuTu kıyaslama web sitesinde görüldü ve saygın bir puan aldı.

Lenovo Mobile Business Group Genel Müdürü Chen Jin, Weibo’daki bir gönderi aracılığıyla Motorola’nın Motorola Edge S30’u 9 Aralık’ta piyasaya süreceğini duyurdu. küresel pazarlar.

Chen Jin ayrıca gönderide Motorola Edge S30’un kaputun altında Qualcomm Snapdragon 888+ SoC’yi (önceki bir raporu doğrulayan) içereceğini belirtti. Chen Jin ayrıca akıllı telefon için AnTuTu kıyaslama puanlarının bir ekran görüntüsünü paylaştı ve saygın bir 858.852 puan aldı. Ancak Weibo gönderisinde akıllı telefonun diğer özelliklerinden bahsedilmedi. Bu ayın başlarında Weibo’da yayınlanan ayrı bir gönderiyle Motorola Edge X30’un yeni piyasaya sürülen Snapdragon 8 Gen 1 SoC tarafından desteklendiği doğrulandı.

Bu ayın başlarında Motorola Edge S30 bir ABD FCC listesinde görüldü. Yaklaşan Motorola akıllı telefonun 33W hızlı şarj desteği ile 4.700mAh pil alacağı öne sürüldü. Ek olarak, akıllı telefonun 5G bağlantısına sahip olacağı da belirtildi.

Motorola Edge S30’un bazı önemli özellikleri bu ayın başlarında önemli bir bilgi veren tarafından paylaşıldı. Telefonun 144Hz yenileme hızına sahip 6.78 inç LCD ekrana sahip olduğu söyleniyor. Akıllı telefonun, yakın zamanda piyasaya sürülen Moto G200 ile benzer bir tasarıma ve özelliklere sahip olduğu söyleniyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Motorola Edge S30’un Lansmanı 9 Aralık’ta Gerçekleşecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör