OnePlus 9 Pro, OxygenOS 12 Güncellemesi Geliyor

blank
OnePlus 9 Pro, OxygenOS 12 Güncellemesi Geliyor

İçerik: OnePlus 9 Pro, OxygenOS 12 Güncellemesi Geliyor

OnePlus 9 Pro, OxygenOS 12 Güncellemesi Geliyor:

OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro, Android 12 güncellemesini OxygenOS 12 biçiminde almaya başladı ve Google ve Samsung’dan sonra işletim sisteminin en son sürümünü kullanıma sunan üçüncü büyük şirket oldu. Kasım ayında Samsung’un Galaxy S21 akıllı telefonları, şirketin One UI 4 arayüzü ile Android 12 güncellemesi geldi. OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro, Android 12’de çalışan küçük akıllı telefon listesine katıldı. Güncelleme, sistem düzeyinde iyileştirmeler ve özellikler eklerken arayüzde birkaç değişiklik sunacak.

Android 12’ye yükseltme, XDA Developers tarafından tespit edildiği gibi, kablosuz (OTA) güncellemesi şeklinde kullanıcılara sunuluyor. OnePlus, resmi forumlarını güncellemeyle ilgili tüm yeni değişiklikleri detaylandıran bir gönderiyle henüz güncellemedi, ancak kullanıcılara 4.04GB’lık büyük bir güncelleme şeklinde sunuluyor. Kullanıcılar, aşamalı olarak kullanıma sunulabileceğinden, OnePlus 9 veya OnePlus 9 Pro’larındaki güncellemeyi hemen göremeyebilir.

Hemen OxygenOS 12’ye güncelleme yapmak isteyen kullanıcılar, kişisel verilerini yedekleyebilir ve OnePlus 9 veya OnePlus 9 Pro için OTA güncelleme dosyasını indirebilir. Paketi indirdikten sonra Ayarlar simgesi > Sistem > Sistem Güncellemeleri‘ne tıklayın ve Yerel Yükseltme’yi seçmek için üstteki düğmeye dokunun. Güncellemeyi yüklemek için indirilen pakete göz atın.

Her büyük güncellemede olduğu gibi, kullanıcılar, halihazırda güncelleme yapmış olan kullanıcılardan bilinen herhangi bir sorunu kontrol etmek için şirketin yayın dizisini forumlarında yayınlamasını beklemek isteyebilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: OnePlus 9 Pro, OxygenOS 12 Güncellemesi Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör