Realme GT 2 Pro, 9 Aralık’da Piyasaya Sürülecek

blank
Realme GT 2 Pro, 9 Aralık'da Piyasaya Sürülecek

İçerik: Realme GT 2 Pro, 9 Aralık’da Piyasaya Sürülecek

Realme GT 2 Pro 9 Aralık’da Piyasaya Sürülecek:

Çinli şirket Salı günü Weibo’da yaptığı açıklamada, Realme GT 2 Pro duyurusunun 9 Aralık Perşembe günü gerçekleştirileceğini duyurdu. Yeni Realme telefonunun Qualcomm’un bu ayın başlarında tanıtılan Snapdragon 8 Gen 1 SoC’ye sahip olduğu doğrulandı. Aynı zamanda şirketin, Xiaomi dahil olmak üzere şirketlerin üst düzey modellerini almak için tasarlanabilecek “ilk ultra premium amiral gemisi” olduğu iddia ediliyor. Ancak duyuru, Realme GT 2 Pro ile ilgili tüm ayrıntıları açıklamayacak ve resmi lansmandan önce özelliklerine bir göz atabilir.

Weibo’da yayınlanan bir teaser ile Realme, Realme GT 2 Pro’nun duyuru tarihini açıkladı. Lansman planlarında açıkça hiçbir şey göstermiyor, ancak Realme Başkan Yardımcısı Madhav Sheth yakın zamanda çalışmalarda bir Aralık duyurusu önerdi.

Realme, Realme GT 2 Pro’yu piyasaya sürmesi biraz zaman alabilir, ancak şirketin bu hafta içinde yapılması planlanan duyuru sırasında bazı ayrıntılarını açıklaması muhtemel. Bu hareket, özellikle Perşembe günü Çin’de Moto Edge X30’u piyasaya süren ve modeli Snapdragon 8 Gen 1 SoC ile gelen ilk akıllı telefon olarak pazarlayan Motorola ile rekabet etmek için planlanabilir. Moto Edge X30, bu ayın sonlarında Çin pazarında da satışa sunulacak.

Realme’ye ek olarak Xiaomi, Snapdragon 8 Gen 1 amiral gemisini Xiaomi 12 serisi altında piyasaya süren en hızlı üretici olma yarışında. Ancak Pekin merkezli şirket henüz kesin lansman detaylarını açıklamadı.

Realme GT 2 Pro’nun gelecek yılın başlarında piyasaya sürülmesi planlandığı bildiriliyor. Bu arada, bazı yeni raporlar, telefonun 125W hızlı şarj ile gelebileceğini ve 120Hz ekrana sahip olabileceğini öne sürdü. Realme GT 2 Pro’nun tasarımını öneren bazı renderlar, telefonun arka tarafında dikey bir kamera çubuğuyla gelebileceğini de belirtti.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Realme GT 2 Pro, 9 Aralık’da Piyasaya Sürülecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör