Samsung Galaxy S22 Ultra 8 Şubat’ta Piyasaya Sürülecek

blank
Samsung Galaxy S22 Ultra 8 Şubat'ta Piyasaya Sürülecek

İçerik: Samsung Galaxy S22 Ultra 8 Şubat’ta Piyasaya Sürülecek

Samsung Galaxy S22 Ultra 8 Şubat’ta Piyasaya Sürülecek:

Samsung’un yeni amiral gemisi akıllı telefon serisi Galaxy S22 serisini önümüzdeki yılın başlarında tanıtması bekleniyor. Serinin en kaliteli telefonu Galaxy S22 Ultra’nın önümüzdeki yıl Şubat ayında piyasaya çıkacağına inanılıyor. Diğer söylentilere göre Samsung Galaxy S22 akıllı telefonlar arasında vanilya Galaxy S22 ve Galaxy S22+ bulunuyor. Samsung henüz bu akıllı telefonlarla ilgili herhangi bir ayrıntıyı resmi olarak açıklamadı.

Çıkacak teknolojik ürünlerin tarihlerini önceden veren Twitter hesabı Ice Universe (@UniverseIce), Galaxy S22 Ultra’nın gelecek yıl 8 Şubat’ta piyasaya sürüleceğini tweetledi.

Samsung Galaxy S22 Ultra, Snapdragon 8 Gen 1 SoC ile donatılacak. Tipster,telefonun söylenti tarihinde piyasaya sürülmesi durumunda en az beş Snapdragon 8 Gen 1 destekli amiral gemisi telefonla rekabet etmesi gerektiğini söyledi. Çin Zorunlu Sertifikasyon (3C) web sitesinde görülen bir listeye göre, 5.000 mAh pil kapasitesine sahip olabilir. Premium Samsung telefonun daha önce 65W’a kadar hızlı şarjı desteklediği bildirilmişti.

Geçmişteki sızıntılara göre Galaxy S22 Ultra, 6.8 inç QHD+ kavisli AMOLED ekrana sahip olması bekleniyor. Selfie kamerasının 40 megapiksel sensöre sahip olması bekleniyor. Telefonun yakın zamanda sızdırılan canlı görüntüleri, akıllı telefonun kavisli bir ekrana sahip olabileceğini gösteriyor. Görüntü ayrıca bir S Pen için ayrılmış bir alana sahip olabileceğini gösteriyor. Twitter’da bir başka bahşiş veren, 8090 Digital Beauty (tercüme edildi), Galaxy S22 serisi için olduğuna inanılan arka kamera koruyucu korumalarının görüntülerini paylaştı. Galaxy S22 Ultra’nın sözde koruması, kamera modülü için beş kesik gösteriyor. Akıllı telefonun beş sensöre sahip olup olmayacağı henüz doğrulanmadı. Ancak birincil sensörün 108 megapiksel olacağı söyleniyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy S22 Ultra 8 Şubat’ta Piyasaya Sürülecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör