Yakında Çıkacak Olan Vivo V2140A’nın Özellikleri Belli Oldu

blank
Yakında Çıkacak Olan Vivo V2140A'nın Özellikleri Belli Oldu

İçerik: Yakında Çıkacak Olan Vivo V2140A’nın Özellikleri Belli Oldu

Yakında Çıkacak Olan Vivo V2140A’nın Özellikleri Belli Oldu:

Vivo V2140A, Çinli sertifika yetkilisi TENAA’nın web sitesinde görüldü ve şirketin yaklaşmakta olan akıllı telefonun lansmanına hazırlanıyor olabileceğini gösteriyor. Vivo, Çin’in Zorunlu Sertifikasyonu (3C) ve TENAA gibi sertifika web sitelerinde görünen birkaç akıllı telefon üzerinde çalışıyor. Vivo Y33s 5G ve Vivo Y32 tanımlanırken, yeni el cihazı TENAA listesinde Vivo V2140A olarak göründü. Cihazın resimlerine ve özelliklerine artık TENAA web sitesinden ulaşılabilir.

Vivo, yaklaşmakta olan Vivo V2140A akıllı telefonla ilgili herhangi bir ayrıntıyı henüz açıklamadı, ancak TENAA ve 3C sertifikaları, önümüzdeki haftalarda piyasaya sürülebileceğini gösteriyor. Şirketin ayrıca hem 3C sertifikasyon web sitesinde görülen Vivo Y33s 5G’yi hem de Kasım ayında TENAA’da listelenen Vivo Y32’yi piyasaya sürmesi bekleniyor.

İlk olarak Nashville Chatter tarafından tespit edilen TENAA listesine göre, Vivo V2140A, 2.35GHz’de çalışan dört yüksek performanslı çekirdeğe ve 1.8GHz’de çalışan dört düşük performanslı çekirdeğe sahip sekiz çekirdekli bir işlemci tarafından desteklenecek. Cihaz, 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanı ile listelenmiştir. TENAA’da yayınlanan bilgilere göre Vivo V2140A, 4G bağlantısına sahip ve 5G’den söz edilmiyor.

Vivo V2140A, 6.51 inç (720×1600 piksel) HD+ AMOLED ekrana sahip olacak şekilde listelendi, ancak ekranın yüksek yenileme hızına sahip olup olmayacağı net değil. Akıllı telefonun kutudan Android 11 ile çıkacağı ve 10W şarjı destekleyen 4.910mAh pil ile donatılabileceği söyleniyor.

Kamera ön tarafında, Vivo V2140A, dikey olarak hizalanmış 13 megapiksel birincil kamera sensörü ile ikinci bir 2 megapiksel kamera ile eşleştirilmiş bir çift arka kamera kurulumuna sahip olacak şekilde listelenmiştir. Akıllı telefonun öne bakan 8 megapiksel selfie kamerası var. Vivo, cihazın adı da dahil olmak üzere yaklaşmakta olan Vivo V2140A’nın ayrıntılarını henüz açıklamadı, ancak sertifika, telefonun önümüzdeki haftalarda Çin’de piyasaya sürülebileceğinin bir işareti olarak gözüküyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yakında Çıkacak Olan Vivo V2140A’nın Özellikleri Belli Oldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör