Apple Watch (2022) Serisinde Üç Farklı Model Olacak

blank
Apple Watch (2022) Serisinde Üç Farklı Model Olacak

İçerik: Apple Watch (2022) Serisinde Üç Farklı Model Olacak

Apple Watch (2022) Serisinde Üç Farklı Model Olacak: Apple’ın gelecek yıl üç yeni Apple Watch modelini piyasaya süreceği bildiriliyor. TF Securities analisti Ming-Chi Kuo, son yatırımcı notunda iPhone SE 2022 ve 2023 modellerinin önemli detaylarını da paylaştı. Analist, AirPods Pro’da da önemli bir yükseltmenin beklendiğini söylüyor. Apple Watch serisindeki üç model, büyük olasılıkla söylentilere göre dayanıklı spor versiyonunu da içerecek. iPhone SE (2022) modeli 3GB RAM’e sahip olacak ve tasarımda fazla bir değişiklik görülmeyecek.

Kuo, MacRumors ve 9to5Mac tarafından erişilen yatırımcı notunda, iPhone SE (2022) 3GB RAM ve teknik özelliklerde küçük yükseltmeler paketleyebilirken, önemli yükseltmelerle gelmesi muhtemel olan iPhone SE (2023) modeli olacak. Buna, 4,7 inç ekrana sahip olması beklenen iPhone SE’den (2022) daha büyük bir ekran olan 4 GB RAM dahildir. 2023 modelinin 5,7 inç ila 6,1 inç LCD ekrana sahip olması bekleniyor. Kuo ayrıca Luxshare-ICT’nin 2023 iPhone SE için NPI tedarikçisi olacağını tahmin ediyor.

Ayrıca Kuo, önümüzdeki yıl üç yeni Apple Watch modelinin piyasaya sürülebileceğini iddia ediyor. Bu seri muhtemelen Apple Watch Series 8’i, Apple Watch SE yükseltmesini ve dayanıklı bir spor modelini de içeriyor. Analist, giyilebilir cihazlar hakkında fazla ayrıntıya girmiyor. AirPods Pro’nun halefinin 2022’nin sonlarında açıklanacağını da ekliyor. Bu modelin “önemli ölçüde yükseltilmiş” bir çip içermesi muhtemel. Geçmiş raporlar, 2022 AirPods Pro modelinin sağlık sensörlerini entegre edebileceğini ve gövde tasarımını kaybedebileceğini gösteriyor.

Mark Gurman’ın en son PowerOn haber bülteni de Apple’ın 2022 için ne planladığına dair bir fikir verdi. Dizide muhtemelen yeniden tasarlanmış bir iPad Pro ve üst düzey bir iMac yer alacak. Yeni seride ayrıca Apple’ın M2 çipinden güç alacak, yeniden tasarlanmış bir MacBook Air’e sahip olması bekleniyor. Bilgi işlem cihazlarındaki yükseltmelerin yanı sıra, Apple’ın 2022 planlarında iPhone 14 serisine sahip olduğu söyleniyor. 2022’nin ilk yarısında gelmesi planlanan iPhone SE’nin 5G desteği ile gelmesi muhtemel.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Apple Watch (2022) Serisinde Üç Farklı Model Olacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör