Realme GT 2 Pro’nun Kamera Özellikleri Sızdırıldı

blank
Realme GT 2 Pro'nun Kamera Özellikleri Sızdırıldı

İçerik: Realme GT 2 Pro’nun Kamera Özellikleri Sızdırıldı

Realme GT 2 Pro’nun Kamera Özellikleri Sızdırıldı:

Realme GT 2 Pro bir lansman için hazırlanıyor ve şimdi, telefonun canlı bir görüntüsü, selfie kamerasının yerleşimini gösteren çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Akıllı telefon 9 Aralık Perşembe günü duyurulacak. Realme GT 2 Pro, benzersiz arka kamera yerleşimi göz önüne alındığında, söylenti değirmeninin turlarını geç saatlerde yapıyor. Yaklaşan Realme akıllı telefon “ilk ultra premium amiral gemisi” olarak lanse edildi ve Snapdragon 8 Gen 1 SoC tarafından desteklenecek.

Gizmochina, selfie kamerasının yerleşimini gösteren bir görsel paylaştı. Görsele göre Realme GT 2 Pro, ekran altı bir selfie kamerası alacak. Yayının kaynağı, akıllı telefonun iki sürümde geleceğini ve bunlardan yalnızca birinin ekran altı selfie kamerasına sahip olacağını iddia ediyor. Görüntü, Realme akıllı telefonun üç tarafında ince çerçevelere sahip olacağını gösteriyor ancak görüntüde görünmediği için çenenin kalınlığı tespit edilemiyor. Akıllı telefondaki çenenin diğer çerçevelere göre biraz daha kalın olacağı tahmin ediliyor.

Daha önce de belirtildiği gibi, Realme GT 2 Pro 9 Aralık’ta piyasaya sürülecek. Akıllı telefonun ayrıca yakın zamanda piyasaya sürülen Snapdragon 8 Gen 1 SoC’ye sahip olduğu doğrulandı. Ancak Realme amiral gemisi akıllı telefonunun teknik özellikleriyle ilgili kesin ayrıntılar henüz resmi olarak açıklanmadı, Realme oyun, yapay zeka (AI) yetenekleri ve 5G açısından bir sonraki düzeyde kullanıcı deneyimi sunacağını iddia ediyor.

Geçen ay, Realme GT 2 Pro’nun 120Hz yenileme hızı ekranı, 12GB LPDDR5 RAM ve 512GB UFS 3.1 depolama özelliğine sahip olması bekleniyordu. Akıllı telefonun 799$ civarında olacağı iddia ediliyor ve 2022’nin ilk çeyreğinde piyasaya sürüleceği tahmin ediliyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Realme GT 2 Pro’nun Kamera Özellikleri Sızdırıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör